Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában megint rám törnek...

Mostanában megint rám törnek a bulimiás rohamok, hogyan hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Egy időben sokat hánytattam magamat, aztán abbahagytam, jól el voltam, de mostanában megint sokszor előfordul, hogy bekattanok, magamba tömök kb. mindent, ami a szemem elé kerül, aztán természetesen iszonyú bűntudatom lesz, és megyek is hányni...

Tegnap is például ez volt a helyzet, el is döntöttem, hogy ma nem eszek semmit, csak sok-sok vizet iszom. Éhes egyáltalán nem vagyok, viszont ideges igen, meg nem is akarok enni, mert félek, hgoy akkor megint túlzásba eszem. Most épp vizet iszogatok, de az előbb itt kacsingatott rám egy tábla csoki,de inkább gyorsan elszívtam egy cigit, meg nekiálltam rágózni, de most félek, hogy megint ilyen hülyeséget fogok csinálni, amit aztán megbánok... :S

Mit tegyek?


2012. jún. 15. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A hánytatásd hagyd abba ne az evést. inkább lőj be magadnak egy határértéket hogy ennyi kalóriát eszel egy nap és pont.
2012. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de szerinted én ezt nem tudom? ha ilyen egyszerű lenne, nem kérnék itt tanácsot. Nem tudom abbahagyni a hánytatást sem, nem tudok reálisan gondolkodni, amikor épp bekattanok..
2012. jún. 15. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ha nem tudsz magadon uralkodni. Mert így nem fog változni a helyzet, te magad is mondod, hogy nem tudsz leállni ha bekattansz. Menj el szakemberhez aki segít lejönni
2012. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező,ez tényleg nem egyszerű,ahogy írtad,ezért ne itt kérj tanácsot,hanem egy pszichiátertől. Nem értem, a szüleid,a családod ennyire nem figyel rád? Vagy átvered őket azzal,hogy eljátszod,hogy minden rendben van?

Félre ne értsd, én nem bántani akarlak,sőt,nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy... komolyan mondom! De ilyet,hogy valaki nem eszik,csak iszik, olyat nem lehet! Az idegesség nyilván meg amiatt van,hogy a szervezeted teljesen kivan,és így jelez neked,hogy ember,ne tegyél tönkre... legyen egy kis eszed, így hogy akarsz élni? Fogd magad,és menj el egy pszichiáterhez,mielőtt teljesen tönkreteszed magad és az életed!

2012. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!