Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás vagyok? Mostanában,...

Bulimiás vagyok? Mostanában, ha sokat eszem egyfolytába járok a wc-re hányni. De magamtól. úgyértem nem dugom le az ujjam hanem a ha mozgatom a hasam akkor jön. (a többi lent)

Figyelt kérdés
Én ezt direkt csinálom, mert jó érzés kiüríteni a hasamat a sok ételtől. De mostanában már akkor is csinálom, ha nem is ettem sokat.
2010. ápr. 29. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
kib@szottul az vagy!
2010. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mert a sok hánytatástól a nyelőcsöved, a gyomrod, a beleid tönkre mennek
2010. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg fogsz halni, ha nem hagyod abba


mert a gyomorban nagyon sok olyan anyag is résztvesz a táplálék lebontásában, amit a bélrendszer később visszaszív, illetve a te esetedben elveszít.


A legelső tünet az általános gyengeség, belső remegés érzet. Ekkor már erősen lecsökkent a véred oxigén szállító képessége. Figyeld meg, hogy hányás után mennyire erősen ver a szived!

2010. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!!
2010. ápr. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!