Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kívánom mostanában a...

Miért kívánom mostanában a sajtburgert? Pedig már több, mint 1 és fél éve nem ettem egyet sem?

Figyelt kérdés

Nem azért szoktam le róla, mert elkezdtem hízni.

Hanem mert alapból amúgy vékony vagyok, de narancsbőrös lettem tőle annyira..:S Hogy muszáj volt abbahagynom.

Azóta nem eszek, és sokkal jobb lett, bár még mindig van egy kicsi...ami nem akar elmúlni és nem tudom mit csinálok rosszul. De az a kicsi most már jó.



De most megint nagyon kívánom a sajtburgert. De nem akarok újra rászokni:S Inkább kerülöm!

De miért kívánom ennyire, mikor mostanában próbálok minél egészségesebben étkezni?

Hogyan lehetne az egészségtelen kajákat teljesen kiiktatni az étrendemből?


2011. szept. 21. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Becsület istenemre nem tudom.
2011. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
csinálj magadnak szendvicset! saláta, sonka, tojás, majonéz, ketchup, szalámi, uborka, stb...tegyél bele amit szeretsz! még talán finomabb is lesz!;))
2011. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj házi sajtburgert! Az még egészséges is többé-kevésbé. [link]
2013. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!