Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában túl sokat iszom....

Mostanában túl sokat iszom. Kihez fordulhatnék? 20/N

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban magadhoz, mert az van kész amit te megcsinálsz!


Helyetted senki sem teszi meg.


Ne ess bele az önámítás, és a naivitás csapdájába!


Segíts magadon!

Ha te nem tudsz magadon segíteni, más sem fog tudni meg többnyire nem is akarnak.

2012. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az alkoholra gondolsz, javíts ki, ha tévedek. Gondolkozz el rajta, hogy tényleg szükséged van-e rá. Egyszer-kétszer elmegy, de folyamatosan már nem. Nem kell fordulnod senkihez, csupán átgondolni a dolgokat, hogy mit is szeretnél valójában kezdeni magaddal az életben és remélhetőleg rá fogsz jönni, hogy sokáig és egészségesen szeretnél élni és helyesen fogsz dönteni, nem fogsz elzülleni és tönkremenni sem.
2012. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit iszol? Alkoholt, vagy úgy általában bármilyen folyadékot? Ez kevés információ. Írj egy kicsit többet!
2012. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alkohol. Alkoholista még nem vagyok, de úgy érzem már így is többet iszom a kelleténél...szeretném megelőzni a bajt. Magánéleti problémáim vannak, amiket nem tudok egyedül megoldani, arra gondoltam, talán egy pszichológus tudna tanácsot adni.
2012. jún. 5. 09:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne igyál. Otthon se legyen alkohol!

Mostanában elég magányos vagyok én is. Valami alkalomról maradt még két sör a hűtőben, csak úgy filmnézéshez megittam. Aztán másnap meccs, akkor hazafelé megint vettem kettőt, hogy majd megiszom alatta. Tök egyedül!

Amikor megittam, akkor gondolkodtam el, hogy tiszta hülye vagyok:):) Egyedül itthon sörözgetek??? Jesszus:D

Azóta nem is vettem több alkoholt itthonra. Szerintem ez a kulcsa a dolognak. Amilyen hirtelen jött, olyan gyorsan el is múlt az ingerem arra, hogy itthon igyak. Megijedtem magamtól:D

2012. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is ilyesmi a helyzet :) kezdek megijedni attól amit csinálok. Köszi a tippet, eltávolítom a piát :)
2012. jún. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!