Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik, ha csak 1000-1500...

Mi történik, ha csak 1000-1500 kalóriát viszek be és konditerembe járok?

Figyelt kérdés
Van rajtam felesleg és már egy hónapja járok kondi terembe, a meglévő izmok így nem épülnek le ?
2013. nov. 9. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy szakértő de úgy tudom hogy az izmot könnyebb táplálékká alaktani így ha éhezzen lehet onnan is bekajál majd a szervezet. Másrészről ha nem vagy nagy táplálék igényű szerintem fogynál de az izom épülés lehet nehezen menne ezért zabálnak a testépítők mint állat mert kell a kalória az izomépítéshez.
2013. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szálkásításkor a fehérjét meg kell emelni 2,5-3g/ttkg-ra, hogy minél kevesebb legyen az izomveszteség. De ha túlságosan is megvonod a kalóriát, akkor bizonyos esetekkor a szervezet a fehérjét használja fel mint energia forrást. Inkább állj vissza normál kalóriára, amivel súlyt tartasz és ha hetente nincs meg a 0,3-0,5 kg fogyás,akkor PICIVEL folyamatosan csökkentsd a ch-t. Nem nehéz.
2013. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fogyni fogsz. Lehet kevés a kalória, általában az ember nem számolja, hanem eszik amennyit kíván, értelmes ételekből. Így nem reális a kalóriahiány, az éhezés és az izomzat vesztés. Kalória megvonásnál viszont mindig együtt járhat, hiszen ha keveset eszel...


Nem kötelező keveset enni, lehet JÓT is.

2013. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívjuk diétának, ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elhasználsz, ez a kalória deficit, ilyenkor indul be a zsírégetés, a szervezet ebbõl pótolja a még szükséges energiát. Amire figyelni kell, hogy fokozatosan csökkentsd le, mert a hirtelen változást nem jól tolerálja a szervezet!! Természetesen kerüld a gyors ch-t, meg a zsírt is amennyire lehet. ..
2013. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ha heti egy kilónál többet fogysz, akkor nagyon elvetted a ch-t!
2013. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a normál, magas kalória és zsír bevitelű szálkásító étrend híve vagyok.


Kalóriacsökkentés mindig izomvesztéssel együtt jár, még ha ez minimalizált is, szerintem fölösleges.

2013. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de magas kalória és zsírtartalmú étrend nem diéta, azzal csak tömegnöveni lehet. .
2013. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg honnan tudod miért akar diétázni valaki? Mi van ha valaki versenyre készül?? Nyilván nem állhatsz fel színpadra, ha nincs a hátad mögött legalább két hónap, de inkább három hónap kemény diéta. ...
2013. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kő kemény..en ellenzem a zsírszegény és a kalóriamegvonásos étkezési divatokat. Nem természetesek, nem normálisak, és olyan nem természetes velejárókat hívnak életre mint az étkezési zavarok, az alacsony zsírfogyasztásból és a nagy arányú szénhidrátfogyasztásból származó betegségek. Konkrétan a világ legrosszabb, általánosan elfogadottá tett, veszélyes filozófiák egyikének tartom. Ezért ellenzem ennyire.
2013. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Testépítésben nincs helye a paleónak..
2013. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!