Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha folyamatossan járok kondite...

Ha folyamatossan járok konditerembe mennyi idő alatt látszódik a változás?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pár hónap alatt is látszik, de komolyabb formához évek kellenek.
2013. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:
Amennyire jó az étrended.
2013. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
milyen étrendem legyen?
2013. okt. 25. 15:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki nem lát minden nap az 2 hónap után is észreveszi már, de olyan 5-6 hónapnál előbb ne várj látványos eredményeket. Kitartás! :D
2013. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eljárni nem elég. Odamenni, szétgyilkolni magad, a szívedet otthagyni, megküzdeni a vassal. Az a cél. Helyes étrenddel, jó kiegészítéssel és kemény munkával hamar lesz eredmény, a határ pedig a csillagos ég.
2013. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 SSanchez ***** válasza:
Szétgyilkolni, szívedet otthagyni, mi ez a sablon duma? Egész jól hangzik, érdekes ez olyan mint a lábazás, én mindig tudok a lábaimon menni, és nem kúszok négykézláb:)
2013. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azért botladozom kicsit :D
2013. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 SSanchez ***** válasza:
Nálam csak az a baj, hogy utána 3-4 napig folyamatosan érzem a fájdalmat, lépcsőn lefelé tényleg nagyon fáj, de azért még mindig nem kell mankó. Kedvencem amikor beakarok görcsölni guggolás közben, múltkor megugrottam rúddal, nem volt rajta nagy súly csak szépen megpattant a csigolyámon.
2013. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én imádom az izomlázat, viccen kívül. Tudom, hogy nem jó, vagy nem a siker jele, de szeretem. :)
2013. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!