Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanácstalan vagyok?!

Tanácstalan vagyok?!

Figyelt kérdés
Üdv, a véleményetekre vagyok kiváncsi, lassan 8 hónapja edzem, ebben a 8 hónapban nem volt kihagyás, folyamatosan jártam, kajára az elején 50%-ban figyeltem rá, de az utóbbi 4 hónapban inkább már 80%-ban rendben van, 74kg voltam mikor elkezdtem aztán max 84kg mentem fel, szénhidrát fogyasztást mindig 200-300g volt a kezdetek óta, ami szerintem nem sok tömegnöveléshez képest, de még is izmosodtam, és zsír is ment le aminek örültem, utobbi 2 hónapban heti 5* is le jártam, kardió is volt, és szépen láttam h formásodom szálkásodom picit, le mentem 79kg-ig, jelenleg is annyi vagyok 175/79kg, viszont most nem tudom mit csináljak, az utóbbi hónapban nem igen látok fejlődést, mivel diétáztam, erőm sajnos nagyon le csökkent, mert max 100-150g ch-t viszek be, nem tudom h bele kezdjek-e a tömegelésbe, ha igen akkor mennyi ch-t érdemes be vinnem? vagy folytassam a szálkásítást?.. képet mellékeltem szerintetek mit kéne tegyen, mert jelen pillanatban tanácstalan lettem, és ez miatt a kedvem is elment ... válaszokat előre is köszönöm.

2013. nov. 5. 19:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Kép [link]
2013. nov. 5. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Probald meg fokozatosan hetente olyan 10 g-mal növelni hogy ne legyen tul nagy zsirosodas de azert vissza tudj erősödni. A testzsir mondjuk kicsit magas de ne szalkasits le ha nem szeretnel.
2013. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem tudom h maradjak még mindig a diétánál. vagy már mehetne a tömegelés, jelenleg is köbö 2000kcal viszek be..
2013. nov. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!