Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogytam 27 kilót és szálkásíta...

Fogytam 27 kilót és szálkásítani szeretnék (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval mint ahogy írtam fogytam 27 kilót és le szeretnék szálkásítani de megmondom az őszíntét fingom sincs :) Tehát 17 éves srác vagyok és edzés programot és étrendet szeretnék kérni tőletek van megfelelő kitartásom mivel a 27 kiló minuszhoz is kellett szóval ha 2 félét ehetek akkor annyit fogok enni :) Köszönöm előre is !
2013. nov. 3. 03:00
 1/2 anonim válasza:
0%

Mivel sikerült ennyit fogyni?


Szálkásításhoz mondhatni bármilyen normális edzésterv megfelel, csak növelni kell az ismétlésszámot.

Nem árt valahogy összematekozni, hogy kb mennyi kalóriára van szükséged napi szinten ehhez, és a szerint választani étrendet.


a body.builder.hu-n találsz rengeted edzéstervet és étrendet amiből kedvedre válogathatsz.

2013. nov. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első: szálkásításnál magasabb ismétlésszám? Olvass még, mert rohadtul nem...

Kérdező: van még rajtad zsír? Mert a szálkásítás diéta, szálkásítás alatt nem nő az izom.

2013. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!