Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan teszitek változatoss...

Ti hogyan teszitek változatossá az étrendeteket?

Figyelt kérdés
Nekem már egy ideje elég monoton és kívácsi vagyok az ötletekre! (tömegelés)

2013. okt. 29. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár étrendem nincs, mert nem futja rá, de nem nehéz a rizs - csirke kombót se variálni. A rizst ellehet készíteni pár féle módon ahogy a csirkemellet is. A csirke ízesítéseiről nem is beszélve.

[link]


Nem hiszem, hogy 1-2 teáskanál cukor, méz vagy esetleg egy kis liszt olyan nagy kárt tenne tömegeléskor, de cserébe kapsz egy változatos étrendet ami nem annyiból áll, hogy megsütöd a csirkét és a rízst aztán megy hozzá egy kis zöldség.

2013. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

naponta mindig más édességet eszek.

egyik nap csokitorta, a másik nap kakaó kakaóscsigával vagy kaláccsal.

így kibírom

2013. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zab, zizs, krumpli, pufirizs, tojás, csirke, pulyka, hol, néha marha, lehet ezt variálni. Én a fűszerekkel játszom a legtöbbet, de szoktam pl pizzát is sütni teljes kiörlésű rizsből, csirkemell+zsírszegény sajt rá, plusz kis házi ketchup (cukor, nélküli). Ilyen kaják tömegeléskor lazán beleférnek.
2013. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld-kéz!
2013. okt. 29. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Builder gasztro. Rohadt jó tippek vannak, és nem nehéz elkészíteni őket.
2013. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni! Csak lusta vagyok nekikezdeni, de majd egyszer nekiállok! :D
2013. okt. 29. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként még amit imádok, az egy kis Dijoni mustár a rizsre, plusz benne pácolni a csirkemellet.
2013. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!