Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nektek munkahely, iskola,...

Nektek munkahely, iskola, mennyire befolyásolja az étrendeteket?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában elég sz*rul jövök ki. Suliban megeszek 150g csirkemellet szendvicsbe, de szénhidrátot sajnos nemsokat tudok, ezért a napi ch. igényem 3/4-ét 3óra után fogyasztom el.

érdekelne mások hogy vannak az ezzel:)


2012. okt. 19. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond a melóhelyen, bármikor ehetek. Neked kellene még valami darált zab vagy leturmixolt rizs - proteinnel a suliba. Úgy meglenne a tápanyag.:)
2012. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zabliszt megy reggelente, de csak olyan 50g ch-t tudok abból összekaparni
2012. okt. 19. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
De miért? Nem bírja a gyomrod vagy csak ennyit találsz a spájzban? :)
2012. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos rosszul vagyok tőle, ezért felkelek 40percel korábban , hogy mire a buszra felszállok(szintén nehezen bírom a buszozást) már a gyomrom elkezdje hasznosítani.

Sajnos húzóra többet nembírok meginni belőle, ha 2.szorra a számbavenném már jönne is vissza a többi.

Ígyis 0,7liter folyadékba van. Sajnos a gyomrom nem bírja a poros tápanyagot:( De azért küzfök vele.

2012. okt. 19. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél még egy doboz rizst és valahogy csavard be az arcba.:)
2012. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De már megvan a kellő mennyiségű ch, csak nem jól oszlik el:)
2012. okt. 19. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
A délutáni mennyiségből át tudsz tenni. Egyébként pedig nem baj, ha az edzés környékére esik a ch nagyobb mennyisége, tehát edzés előtt és után megy a napi bevitel nagy része.
2012. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szevasz! Én régebben azt csináltam, hogy előző este tálba zabpehely rá víz aztán mikróba be, majd hűtő. Másnapra teljesen megszilárdult ki tudtam venni a tálból egybe és azt ettem
2012. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néha nagyon :D Most már hetente többször is hajnali 8ra kell járnom, így reggel nem mindig tudok annyit enni, hogy ne maradjak éhes (2 tál zabpehelyt lassan meg se érzek, de ha többet eszek, megüli a gyomrom), a suli meg néha nem mindig olyan, amilyen, sokszor közbejön valami, ami mindent felborít, így hiába is tervezgetek. Itthon még mindig nem sikerült megtanulniuk, hogy jólenne néha olyan és annyi kaját csinálni, amennyit másnap elvihetek (nincs benn sem hűtő, sem mikró, így azt kell egyem hidegen, ami van, tehát a megszilárdult zsírban úszó borzadályok nem jöhetnek szóba, de ha maradt olyan, akkor meg nem csinálahtok másik kaját -_-), ha meg én próbélok meg, elmegy az egész estém/reggelem, nem érek be nyolcra, így a kaja se kéne, mert tudnék helyben enni, tehát beérnék, tehát kéne, tehát emiatt nem érek be, tehát nem kéne... :D


Amúgy szerda: 9.45kor vége a gépészetnek, rohanás a buszhoz, 10re odaérek a mikrobiosz labor elé, megyünk is be, egy óra magyarázás, fél óra mikrószkópozás, aztán go edzeni gyorsan, fél óra az út (vagy több), turmix, vissza rohamtempóban, barátnőmnek biometria gyak, nem lehet késni, nekem járványóra megintcsak a világvégén busszal, és akkor fél 4re jutok el oda, hogy van annyi időm, hogy leüljek -_-

De ez már reményeim szerint a múlté, csak panaszkodtam egy sort :D

2012. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!