Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleosok! Leírnátok egy heti...

Paleosok! Leírnátok egy heti étrendeteket?

Figyelt kérdés
reggeli,tízórai,ebéd,uzsi,vacsi!Minden érdekel,még recept is hogy mit hogyan készítesz!

2013. jún. 13. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem olvass vissza az előző kérdések között!


Ma: tojás + szalonna + só, bors (kb. 6-7 tojás).

Ebéd elkészült: fej vöröshagyma, fokhagyma, só-fehér bors, curry por, csípős paprika 'erős pista jellgű' és ezek zsíron megpárolva, végül káposzta bele.

+ sok hagyma, piros paprika, só őrölt rózsabors és pulyka darabolt comb.


Regglihez paradicsom volt még és kínai kel.

Ebéd-vacsora a káposzta és a hús lesz. Talán egy banán lesz edzés után, nem azért mert jó este a gyümölcs hanem mert megbarnul már..

2013. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem reggeli tegnapról maradt sült csirke retekkel, paprikával, feketekávé, aztán egy alma. Délelőtt 30 deka eper útközben. Ebéd a munkahelyi menzán: sült sertésszelet és csalamádé. Délután megyek egyet tornázni, utána még lehet, hogy eszem egy kis gyümölcsöt, nem tudom még... estére rántottát tervezek!
2013. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


A jövő héten akarom elkezdeni, sok anyagot összegyűjtöttem. Erre tegnap bukkantam rá, talán jó kis segítség lesz neked is.

2013. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!A prividet is megkaptam!

Én is jövőhéten akarok belekezdeni!

2013. jún. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!