Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkor ezt turmix gépben kell...

Akkor ezt turmix gépben kell feloldani 1 liter vagy fél liter vízben?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 28. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a sza rt semmiben nem kell feloldani, illetve mehet a wc-be, ott majd feloldódik. Ez egy cukorkupac. Vegyél normális tömegnövelőt, amiben minimum 30% a fehérjetartalom.

Egyébként 4-5 deci vízzel kell összerázni, de nem kell turmixgép hozzá, elég egy shaker is vagy pl egy befőttes üveg is. Bármiben össze lehet keverni.

2013. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
[link] ez jo lesz?
2013. okt. 28. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb, de még jobb lenne a jumbo professional, mhn gainer, volumass 35.
2013. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kevés bennük a szénhidrát az a baj
2013. okt. 28. 13:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nem kevés. Pont annyi kell. Edzés után még egy nehezen hízónak sem kell egy raklap cukor. De akkor vegyél amit akarsz, én nem szólok már bele, leírtam mindent.
2013. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kevésnek találod a szénhidrátot és nem hallgatsz az okosabbra, akkor igyál belőlük 3-4x adagot, és akkor már van is jó sok szénhidrát benned. Aztán egy idő után majd ráeszmélsz, hogy az előttem író miért írta neked!


Jómagam is használok pénz miatt szar tömegnövelőket a mai napig is, de próbálom javítani a helyzetet, ha tudom.


A linkelt tömegnövelőid áráért viszont már normális kieget is tudsz magadnak készíteni.

2013. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!