Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakran tartotok egy...

Milyen gyakran tartotok egy hét kihagyást?

Figyelt kérdés

Én csak akkor ha mindenképp el kell utaznom (nyaralás, családi látogatás), ami egy évben kb. 2 hetet jelent összesen.


Nektek mennyi a max amit kihagytok egy évben?

Egyik ismerősöm aki még tanul, azt mondta hogy most az őszi szünet alatt egyszer sem fog elmenni edzeni.

Ez azért durva, vagy nem?



#edzés #piheés
2013. okt. 26. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

én már úgy 10 éve tartok egy hét kihagyást.

akkor vmiért kiakartam hagyni egy hetet, oszt 10 év lett belőle.

2013. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát igen..nem jó esetleg 1 napot..viszont mint ahogy az előttem szóló mondta 1 hetet akart és 10 év lett belőle
2013. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért durva? Gondolom még szülőkkel laksz és iskolás vagy.

Hidd el lesz majd olyan hogy évben is mérheted a kihagyást és nem az lesz a legnagyobb bajod.

Én is így voltam vele:D

2013. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért, az őszi szünet úgy tudom 9 nap, ugye? Szerintem 7-10 nap fél évente kell is, az idegrendszernek is. Igaz, én sem igazán tudom betartani, mert mennék, de valahogy kibírok 1 hetet :D
2013. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A test jelzi ha kell a pihenő. Fejlődés megáll, gyakran remegsz edzés közben, ingadozó teljesítmény. Nálam legalábbis ez szokott lenni + fájdalom :) Szerintem 6 havonta azért érdemes egy hét pihenő.
2013. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hetente
2013. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Glissade* ***** válasza:
Tudni fogod mikor kell pihenő;)
2013. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél évente egyszer-kétszer, de a szervezeted ugyis jelzi, hogy kicsit pihenni kellene, pl ha már vmelyik ízület, inszalag folyamatosan fáj, na akkor már kell a pihenõ, bár ezt lehetõleg ne várd meg. ..
2013. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!