Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépitők. Mikor kezdtétek,...

Testépitők. Mikor kezdtétek, hol tartotok?

Figyelt kérdés
Én 31 éves férfi vagyok és szeretném elkezdeni, de félek hogy késő. elkezdhetem még? Ti hány centivel és kilóval kezdtétek, hány évesen? Most hány évesek vagytok és hány centik meg kilók? esetleg képet is linkelhettek de azt nem muszáj
2011. júl. 7. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Soha sem késő!

Na jó, 60 évesen már nem fogsz 200 kilóval nyomni, dehát... :D Habár, lóf*szt!

A Kasza Lacibá 67 éven túl van asszem és 200 fölött nyomogat, ezzel szerintem mindent elmondtam!


[link]


17 vagyok, kb 2 éve kezdtem, akkor lehettem egy 88 kila kb... Most kreatin kúrába vagyok ezért 101 éppen, de előtte 97 voltam. Jó zsírosan. Képet inkább nem küldök a retek testemről :D Érdekes, hogy más a hasára rakja a zsírt, nekem a derekamra jön az a g*ci, hogy rohadna meg!


Egyébként meg elég hosszútávfutó típus lehetek, mert k*rvára nem úgy fejlődök, mint kéne. Viszonylag belőtt kaja mellett, hát... Siralmas.


DE NEM ADJUK FEL NYOMNI KELL B*ZMEG MINDHALÁLIG!

2011. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja 172 cm vagyok
2011. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Hülye majmok :,D
2011. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 26 évesen kezdtem,tesóm 38 évesen és 4 év elteltével f@szán nézünk ki.
2011. júl. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bőven elkezdheted, hidd el megéri. Bár egy párszor mondtam, hogy nem vagyok testépítő csak voltam, de azért elmondom mivel 3 évig foglalkoztam azzal is.

176 cm magas vagyok 92kgról indultam. Innen röptibe lefogytam 60kg-ra, ahonnan meg fel 80-ra (12% testzsírral). 4 év edzésmúltam van (mint említettem 3 testépítés 1 év erőedzés), nem sok de próbálok mindent megtenni amit csak lehet. Én tipikusan erőedző alkat vagyok, a testépítés is jól ment de ez még jobban. Nem vagyok kimondottan izmos (a felkarom sem túl nagy inkább a mellem ami dominál), sokan nem is hiszik, hogy 4 éve edzek csak akkor döbbenek rá amikor megtudják, hogy annyival hátazok egykézzel amennyivel más két kézzel se :D

2011. júl. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mrolympia


14,5 voltam mikor kezdtem 180 centivel es 66kg-al,most 15 vagyok 5 honapos edzesmulttal es 181 centi 75kg.

2011. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én apával járok, aki simán lehetne akár a te apud is a kora alapján. Igaz ő régebben a 20as évei végén kezdte el először csak aztán abbahagyta, mert a tesztoszteron meg egyé kúrái után sikerült felszednie magára pár kilót és aztán meg volt elégedve vele. Neki a fő célja az volt, hogy felszedjen némi súlyt ,mert : bevonuláskor 187 centi 57 kiló volt. Aztán 87re feltúrta magát 2-3 év alatt. Igaz 27 évesen már több volt, mint a bevonulásakor, de akkor sem érte még el a 70et...

Kb. 3-4 éve kezdtük el az edzést konditeremben. Ő csak formáz meg szálkásít, zsírt éget, így nem gyarapodnak rajta a kilók, de látszik azért rajta, természetesen nem annyira, mint rajtam ,mert azért nem mind1, hogy az ember 18 évesen kezd el valamit vagy 45, még akkor sem ha már előtte csinálta, mert hát a csaknem 20 év az ...

2011. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Koxolj be . Ennyi a lényeg. 2 kúra, az nagyon max félév, rád se fog ismerni senki. Naturalba nem éri meg kondizni, erre rájöttem így 5 év után..
2011. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Diavolino44 ***** válasza:

Gyerünk erre én is kíváncsi vagyok! Vannak itt páran akik törzstagok rájuk lennék kíváncsi. Amigo, G's black stb... :)


Nem késő sose elkezdeni, egy a lényeg ebbe a sportba olvas olvass és olvasss!!!

Nem kell mindig hinni azért mert már ott vannak 2 éve a teremben.

6 éve kezdtem. Ebből 4 év inkább bohóckodás. 2 év kimaradt, s most 6 hete járok újra s most próbálom komolyabban venni! 26 éves vagyok a többi legyen titok :).

2011. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!