Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kit tartotok a legsportszerűbb...

Kit tartotok a legsportszerűbb és legsporteszerűtlenebb focistának?

Figyelt kérdés
csatár, középpályára gondolok.
2010. aug. 1. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

legsportszerűbb: Del Piero


Ő volt a világ legjobb játékosa (számomra most is), soha se száll el magától, klubhűség jellemzi (a mai világba már ritka az ilyen... a pénz irányít mindent). Védi a szurkolókat, a csapattársakat és mindenkit aki rászorul. Egyszerűen ő egy ikon!


Legsportszerűtlenebb: Az összes olyan focista, aki direkt nekiszáll az ellenfélnek miközben tudja, hogy ebből komoly sérülést is kaphat az ellenfél.

2010. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legsportszerűbbnek én is Del Pierot tartom, az előttem válaszolóval tökéletesen egyetértek.


A legsportszerűtlenebbet már nem ilyen könnyű kiválasztani, ott van Materazzi, Adebayor, Pepe, Muntari és még elég sokan sajnos, de ha egy játékost kéne mondani, akkor én Adebayort választanám.

2010. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Wayne Rooney :D
2010. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
messi a sportszerü meg kaká
2010. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Legsportszerűbb: raul gonzalez és kaká!
2010. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legsportszerűbb Del Piero, a legsportszerűtlenebb meg talán Van Bommel
2010. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Legsportszerűbb: Raúl :D

Legsportszerűtlenebb: Van Bommel.. mint valami tank.. xD

2010. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legsportszerűbb : szerintem Kaká,pályafutása során csak egy pirosat kapott,azt is az ellenfél színészkedéséből.


Legsportszerűtlenebb:Azok a játékosok,akik feldobják magukat és túl könnyen elesnek.Meg kell harcolni azért a labdáért,szabályosan.

2010. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!