Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Montez, Or23o nagy sportos...

Scorpioon kérdése:

Montez, Or23o nagy sportos fickók. úgy döntöttem hogy átállok a tömegelésre?

Figyelt kérdés

mit egyek.

ch és Fehérjebevitelre figyeljek mennyit hizhatok 1 hét alatt es azt mennyi időn belül tudom azt az 1 heti zsírt izommá alakitsam



#tömegeélés
2013. okt. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert a zsír-izomszövetedhez.
2013. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Zsírból nem lesz izom. De ha nincs sok zsír rajtad, akkor tömegelj. Naturálban havi netto 1kg izom jöhet, de ez is csak eleinte.
2013. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyikőjük sem vagyok, de:

Zsírt nem alakítasz izommá soha. Sajnos nem így működik, bár így lenne.

Tömegelni menjen 3gramm/testsúly kilogramm fehérje és 6-7gramm/testsúlykilogramm ch ha nagyon zsírosodsz menjen kevesebb ch.

Jó zsírok, sok zöldség.

2013. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lennél olyan kedves, hogy előbb olvasnál a témában? Tegnap 3x kérdezted meg, hogy hogyan fogyj le hasból, mikor már amúgy is kiállt a medence csontod. Most jön ez a kérdés aminek se eleje, se vége, de még egy nyelvtankönyv sincs közbe.
2013. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő "nagy sportos fickó" akar lenni :O :)
2013. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!