Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Montez, milyen fehérjét...

Montez, milyen fehérjét fogyasztasz lefekvés előtt?

Figyelt kérdés

Még előbbi kérdésben is írtam, de nem vetted észre...

Meg a 2 kezes bicepszezésnél teljesen le kell engedni a rudat, vagy nem baj ha nem teljesen? Ha nem engedem le akkor valahogy jobban érzem a munkát a kezemben, illetve fekvenyomásnál szinteén ez a helyezet, nem nyomom ki teljesen, itt is jobban érzem a "fájdalamt". Jó ez így?


2013. okt. 25. 17:16
1 2
 1/11 SSanchez ***** válasza:
Második kérdésedre szabad válaszolnom? Az a jó ha teljesen nem nyújtod, mivel akkor már rég nem az izmot nyújtod ki, hanem izületet ami elég szar dolog, szóval elég csak "3/4-ig" kinyújtani, Scott-padon sem nyújtjuk ki teljesen, csak ameddig az izom nyúlik.
2013. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:) persze h szabad, ne ba@szkódj :)

A fekvenyomásnál se nyomjam ki teljesen, illetve amikor leeresztem, akkor egészen addig amíg birom(szal mellemig)?

Na még egy, sokan mondták pl amikor fennt van a kéz bicepszezésnél, akkor még akarva rá kell feszíteni, befeszíteni a kart, ez mire jó?

2013. okt. 25. 17:29
 3/11 SSanchez ***** válasza:

Fekvenyomásnál sem szabad kirúgni a könyököt, mert akkor leveszed a terhelést a melledről. Igen lefelé majdnem addig kell hogy érintse a mellet, de ne tedd rá. Igen mondják, én nem szoktam de kellene, hasznos mindenképpen de most meg nem mondom miért:) [link]


Tessék, van 1-2 dolog olvass ha érdekel.

2013. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 25. 17:38
 5/11 SSanchez ***** válasza:
Nincsmit.
2013. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én sovány túrót eszem tejsavóproteinnel ízesítve. A gyakorlatokat meg már megdumáltátok.;)
2013. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is Montez! Én még régebben vettem egy adag soványtúrót, azt nagy nehezen meg is ettem, sóval és paprikával ízesítve. De elég is volt ennyi. Egész este azt csámcsogtam, nehezen ment le nagyon :D

Inkább veszek valami kazeint, nem hiszem h sokkal drágábba jönne ki.

Tudsz ajánlanai valamit ami ár/érték arányban jó, esetleg te SSanchez?

2013. okt. 25. 19:08
 8/11 SSanchez ***** válasza:

Scitec és Biotech cuccokat szándékosan nem ajánlok, lehet, hogy jók, de fele annyiért ugyanolyat, vagy jobbat kapsz:

[link]

2013. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként a linket gondolom pont nélkül akartad írni nem? :)
2013. okt. 25. 19:53
 10/11 A kérdező kommentje:
És a 3 közül melyik az amelyik talán jobb?
2013. okt. 25. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!