Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan sütitek a csirkemellet?

Hogyan sütitek a csirkemellet?

Figyelt kérdés
Itthon van konyhai grillsütőm, abban mindig meg tudtam oldani. De most nem lesz rá lehetőségem... Ti hogy szoktátok? Kókuszzsírban sütés mehet diéta alatt is? Milyen más alternatívák vannak még?

2013. okt. 24. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár csepp oliva olajban és Tefal serpenyőben, vékony szeletekre vágva pár perc alatt meg lehet sütni.
2013. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mehet diétakor is kevés kókuszzsír. Én is így csinálom, serpenyőben. Vagy szeleteket vágok és beteszem sütőzacskóba, megy rá pár zöldség (gomba, hagyma, paradicsom) és megy 40 percre a 200 fokos sütőbe.
2013. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tömegeléskor serpenyőben, diéta alatt kontakt grillben, zsiradék nélkül.
2013. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! : )

Na most akkor diéta alatt mehet-e kókuszzsírban a sütés, vagy nem?

2013. okt. 24. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Mehet egy kevés kókuszzsíron, persze.


Én alapvetően 2-3 percig megpirítom, aztán egy kis víz rá, hogy párolódjon. 10-15 percig van födő alatt.


Fűszerezések: amit találok, rádobálom(kedvencem a chili-lime-os, a végén egy kis mézzel megcsurgatva).

2013. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában besózom, befokhagymázom mint állat, aztán jól felhevített kókuszzsíron pár perc alatt megvan. Ha lusta vagyok, akkor ugyanez a fűszerezés, csak mikroálló ételhordóban megmikrózom. Néha megy a sütőzacskó is, ha változatosságot akarok, akkor meg kipróbálok egy builder gasztro tv-s receptet.
2013. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!