Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel lehetne növelni karom...

Mivel lehetne növelni karom átmérőjét? Nagyon vékony és magas vagyok, ezret nagyon vékony karom van, sokat mozgok, sportolok, úsztam régen, vállaim viszonylag szelesek de a karom nevetségesen vékony (25cm)

Figyelt kérdés

Mi lenne hatásosabb? Fekvőtámasz, súlyzózás? 18/f

Előre is köszi a válaszokat


2013. okt. 24. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

25 cm?

neeeeeee

az nagyon vékony.

kell egy jó étrend, és súlyzós edzés.

nézz körül a gugliban, a megfelelő címszavak beírásával.

2013. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nem a karod átmérője 25 cm, hanem a kerülete. Qrvára nem mindegy! 25 centis átmérővel te lennél a világ legnagyobb karú embere.

Súlyzós edzés kell és tömegnövelő étrend!

2013. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Befeszítve mérted meg?Súlyzós edzéssel megnövelheted.
2013. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is nagyon vékony, és ciki is, pedig eleinte nem eszek keveset, sok húst is eszek, orvosom azt momdta azert vagyok iylen nagyon vekony mert nagyon gyors az anyagcserem. Sulyzozast kondiba vagy itthon is eleg, mert itthon van 2 kézi súlyzó...


étrendkiegészítő vagy tömegnövelőnek nincsenek hátrányai, mert nem nagyon hasznaltam eddig egyiketse és nemismerem...

2013. okt. 24. 15:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Kéz kis súlyzóval nem sokra mész, jobb lenne terembe menni.

Az kevés, hogy eszel húst, neked egy raklap szénhidrát is kellene és elég zsír is.


Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj

2013. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kösz iszépen a választ akkor ezt megfogadom, amúgy befeszítve 28cm, de az is kevés.. Hát nem tudom azt hittem a sporttól majd megnő, de semmit nem nő az évek alatt :S

És fekvőtámasz se elég, teremben kell edzeni? és ha igen, akkor heti hányszor és mennyi időre? Mert egy két hónapja már minden nap edzek itthon (fekvőtámasz, felülés, guggolás és kézi súlyzózás)

2013. okt. 24. 15:12
 7/15 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó amit csináltál, de fokozni kell a terhelést, ha izmosodni akarsz.

Kezdőknek 2 hónapig heti 3 napos teljes testes edzés kell, majd utána válthatsz osztott edzésre.

Megtalálod az étrendeket, edzéseket az alapismeretekben vagy a sárga kapszula című könyvben, keress rá ezekre.

2013. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

oké, amugy egy éve nyúlottam meg nagyon mindig is alacsony voltam most meg 186 cm magas vagyok, és nagyon vékony...


És utolsó kérdés, akkor az úgy megfelel hogy még nem járok el kondiba, hanem 2-3 hnapig itthon edzek heti 3x egész testre?

ÉS egy iylen edzés legyen 1óra nem?

2013. okt. 24. 15:19
 9/15 anonim ***** válasza:

kb egy óra, heti 3 napos teljes testes legyen, pl:

fekvenyomás (vagy fekvőtámasz), húzódzkodás (vagy evezés egykezessel), vállból nyomás, állva beforgatós bicepsz, hátsó támaszos tolódzkodás, guggolás, egylábas vádli állva, hasprés (vagy lábemelés függeszkedve).

Mindegyik gyakorlatból 3-4 sorozat akkora súllyal, amivel éppen megy szabályosan a 10-12 ismétlés. Nyilván ez nem mindegyik gyakorlatnál lesz így, mert vannak benne saját testsúlyosak is és lehet hogy nincs megfelelően nehéz súlyzód sem.

2013. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De azért teremben egész más edzeni.Amikor otthon edzettem,mindg eltereli valami a figyelmemet.Kondiban sokkal intenzívebben lehet és nem kell a tárcsákkal sem sokat foglalkozni.
2013. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!