Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szép vékony karom?

Hogyan lehet szép vékony karom?

Figyelt kérdés
Egy csuklótörés miatt nem tudok fekvőtámaszozni, tudnátok olyan linkeket küldeni ahol felkar erősítő/formáló gyakorlatok vannak?
2013. aug. 6. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Fekvőtámasszal nem is lenne vékonyabb a karod, ugyanis NINCS helyi zsírégetés. Nem lehet célzott gyakorlatokkal kizárólagosan az óhajtott részekről zsírt leadni. Diéta kell hozzá és aerob edzés is.

Erősíteni viszont tudod súlyzós edzéssel vagy gumiköteles edzésekkel. Viszont izomnöveléshez pedig kalória pluszos étrend kell, így akkor nem megy le zsír. Tehát egyszerre nem tudsz izmosodni és zsírt leadni!

2013. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
169cm-hez 54 kg vagyok, úgyhogy nem kell zsírt égetni, csak egész életemben a felső testem "erősebb" volt mint a lábaim, azok szép véknyak formásak, de nagyon idegesítő a vastag karom!
2013. aug. 6. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vastag, akkor van rajta zsír. Azt pedig nem lehet helyi célzott gyakorlatokkal leadni, írtam is.
2013. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába kötöd az ebet a karóhoz nem zsíros, inkább túl izmos egy lányhoz mérten, mindenki azt hiszi, hogy birkózom meg satöbbi, de én szép szálkás vékony kart szeretnék. Nem akarom az összes izmot elveszni hagyni, csak a körméreteken változtatni, ezt meg csak helyi edzéssel lehet, legalább is anno az edzőm ezt mondta. Tudom hogy kis súllyal és magas ismétlés számmal lehet, de konkrét gyakorlatsorra lennék kíváncsi. És nem a Rubint Béres torna érdekel!
2013. aug. 6. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

okés, akkor izmos vagy, te látod magad.:)

Gyakorlatok bicepszre: kétkezes rúddal állva, egykezesekkel ülve beforgatós bicepsz, scott pad, koncentrált bicepsz, kalapács. 3 gyakorlat 10-12 ismétléssel, tricepsznél is!

Tricepsz: hátsó támaszos tolódzkodás, egykezessel ülve tarkóhoz engedés, fekve rúddal homlokra engedés, csigán letolás, lórugás.


de ezektől nem fog lemenni a karod, most mondom, hiába nem hiszel nekem, de jó edzést!

2013. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy, ezért képtelenség, hogy túl izmos legyen a karod. Még a női fitness modelleknek sem túl izmos a karja, pedig ők kőkeményen edzenek hosszú éveken keresztül. Egy relatíve izmosabb női kar legalább így kellene, hogy kinézzen:


[link]


De ebben iszonyat munka van és lehetséges, hogy még "más" dolgok is. Szóval NEM hiszem, hogy neked természettől fogva ilyen, vagy ennél izmosabb karod van. Gondolom a szokásos vastag "parizer" karról van szó, mint a konyhás néninek. Az meg a zsírtól olyan, tehát diétáznod kéne, ha vékony kart akarsz.

De tegyél fel egy képet, ha 100% pontos választ akarsz, de én is kizártnak tartom, hogy túl izmos lenne a karod...a női szervezet nem izomépítésre van kitalálva, ellenben arányait tekintve több zsírt képes tárolni, mint a férfi szervezet.

2013. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem én is, de nekem nem hitte el.:)

Ha nincs keresztszálkás tricepsz és eres bicepsz, akkor bizony van rajta zsír. Azt pedig nem lehet helyi gyakorlatokkal eltávolítani. Ennyit kellene megérteni és ez nem támadás.

2013. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!