Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pár napja szedek tribulust és...

Pár napja szedek tribulust és kreatint, de már jelentkezik a hatása?

Figyelt kérdés

Tribulusból napi egy kapszula 1200 mg-os, és kreatinból monohidrátot szedek, de semmi feltöltés nem volt, csak edzés napokon szedem, előtte fél vagy egy órával.

Már észrevettem pár pozitív hatást.

Éhesebb lettem, mint szoktam ált. lenni, sokkal nagyobb a wc-zési hajlamom, és edzésen pumpáltabb vagyok...

Étkezésen direkt semmit sem változtattam, h ne az legyen a plusz kaja miatt lenne mindez, ugyanazt az étrendet követem mint előtte.

Nektek is volt hasonló tapasztalat?



2013. okt. 23. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Tribulis kidobott pénz lesz, ha még nem vagy 30 éves legalább, a kreatint érezheted, de lehet csak a placebo hatás.
2013. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Tribulus
2013. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

már jócskán meghaladtam a 30at,

mivel sokszor szedtem már a fentebb említett kiegészítőket, mindig tapasztaltam hasonlót, de akkor a tribulusból és a kreatinból is több ment .

nem lehet placebo, mert ezért írtam, még a kaján sem változtattam, csak a hatásait nézem, amit produkál a két kiegészítő.

2013. okt. 23. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha 30 felett vagy, akkor valamit a tribulus is segíthet, bár

a legtöbbeknek nem ér semmit.

2013. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tap bela ***** válasza:

A probléma a tribulus esetében, hogy a felhasználók túlnyomó többsége nem megfeelelően használja. Az emberek bélrendszere sem a legmegfelelőbb, felszívódás?!?!


Eleve semmit nem jelent hogy 1200mg-os a kapszula, hiszen ha nem jelölik, hogy a kivonat ebben mennyi, akkor sok értelme nincs. Magával a szedésével sincsenek sokan tisztában.

2013. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
90%os hatóanyagtartalommal készült!
2013. okt. 23. 13:45
 7/8 tap bela ***** válasza:
tehát külön - külön fel van sorolva mondjuk mennyi benne protodioscin?
2013. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
90% az amit írtál utolsó.
2013. okt. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!