Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Propinak mennyi idő múlva...

Propinak mennyi idő múlva jelentkezik a hatása? Andropharm termékeket mennyire hamisítják?

Figyelt kérdés

Üdv nektek! Szombaton szúrták be az első adag 1 milis injekciót 100 mg tesztoszteron propionátból (Andropharmos Testobol-100). Ma reggel szúrták be a második injekciót, viszont nem tudom mennyi idő múlva fejti ki a hatását. Tegnap edzettem eggyet, sokkal jobb nem voltam, viszont tegnap még csak 24 óra telt el, és ha jól tudom, a propi kb 48 óra múlva kezdi kifejteni a hatását. Javítsatok ki ha tévedek... A közérzetem jobb, alig vártam hogy megkapjam ma a második injekciót, de ezen kívül még semmit sem éreztem. Kicsit aggódom, hogy gagyi a cucc, megnéztem és minden biztonsági logó, matrica, holografikus írás rajta van a dobozon, és az ampullán is ami az Andropharm oldalán Identification-nál van, és a srác akitől vettem nem ma kezdte, nagyon sokan vásárolnak tőle, de persze ettől még lehet gagyi, most ez a jár a fejemben, mert én úgy képzeltem el, hogy ha már a második injekciónál tartok, érezni fogom a propi hatását, nagyobb étvágyam lesz, jobbat fogok edzeni, meg dob erőben, lehet agresszívabb is leszek stb, de lehet csak én képzelem be, hiszem 48 óra nem olyan hosszú idő, hogy ezeket a hatásokat már érezzem keljen 100 mg propinál 2 nap után nem igaz?

Az oldalon azt írták, hogy 4 nap a felezési ideje, én úgy gondoltam 2 naponta mehet 1 injekció azaz hétfő szerda péntek, 2 hét múlva pedig heti 2 enantát (összesen heti 500 mg) aztán + 1 hét múlva elhagyom a propit és akkora már az enantát is kezdi kifejteni a hatását, onnantól már csak azt fogom használni.


2013. szept. 9. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Koxolsz, és utána sem nézel rendesen?
2013. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JayC ***** válasza:
te is túlértékeled a koxot, azt gondolod, hogy terminátor leszel 2nap alatt, 50kg-val többet nyomsz stb. ez nem így van. propit egy hét után már masszívan lehet érezni, andro-ra meg nincs sok panasz, nem hinném, hogy olyan sz@r lenne, de ebbe az iparba semmi nem biztos.
2013. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz JayC, legalább egy ilyen kielégítő választ vártam!

Egyébként igazad van, lehet én értékeltem túl, olvastam egy két témát a sportvilág fórumán Lantos Johnny-tól és félreértelmeztem, igaz, hogy gyorsan hat de én képzeltem sokat róla. Majd 1 hét múlva talán jobban ráérzek. Lépek edzeni. A legjobbakat!

2013. szept. 9. 17:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy gyors kérdés, mert olyan kis türelmetlen vagyok. Azt írtad 1 hét után már masszívan lehet érezni. Akkor gondolom te is próbáltad már, vagy közelről ismersz olyat aki igen. Ha nem nagy kérés írsz nekem egy rövid élménybeszámolót ? :)
2013. szept. 9. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A propitól ne várj csodát, akkor már inkább susta tömegeléskor, de szerintem többet ér ha húst veszel az árából hidd el, nagyon kár volna még neked cuccozni, fõleg hogy azt se tudod hogy mi mire való, hogyan hat, mivel kell kombinálni, hogy kell levezetni, hogy készülj elõ pl tiszta legyen a májad kúra elõtt meg ilyenek... Szóval kár beléd a cucc, bocs az õszinteségért!
2013. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!