Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin monohidráttól lehet...

Kreatin monohidráttól lehet hasmenésem?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem a kúrát, ez az első egész életemben, nem volt semmi gáz de most este egymás után voltam gyorsan 2x wc-n és ment a hasam, nem gáz ez? Mikor az első fehérjeturmixomat ittam is másnap ki voltam ütve, de azóta nincs gond vele, ezzel is csak az első nap kritikus? :D

2013. okt. 21. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akit megfosat a monohidrát! Amit tehetsz: teljesen fel kell oldani (nem egyszerű), vagy 3-5 grammos adagokban viszed be (így is fel kell oldani rendesen).
2013. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4x5grammos verzió megy, már harmadszor ment most a hasam épp, ilyenkor a többi tápanyagot (fehérje ch stb) is ugyanúgy elveszítem?
2013. okt. 21. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, attól függ mikor van a hasmenés. Próbáld meg langyos (nem forró) vízben feloldani, aztán rá egy kis hideg, hogy iható legyen.
2013. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát már utolsó kajám volt, még túró jön lefekvés előtt de olyan fél-háromnegyed órájára jött a kaja után. remélem holnap nem fog elkapni a hasmenés tőle, ha igen akkor valami másféle kreatinra lesz szükségem?
2013. okt. 21. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg amit írtam holnap! Ha az sem jó, 3 grammos adagok! Ha akkor is ez lesz, más kreatin.
2013. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi.
2013. okt. 21. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:

El kell osztani kisebb adagokra és úgy nem lesz gond az alső néhány nap után. Kreatin monohidrát rágó tablettát szedek és eleinte az is hasonló gondot okozott, de kb 4-5.-ik nap után már nem volt vele probléma.


Azt olvastam, hogy étkezés előtt éhgyomorra szedve jobban felszívódik, de akkor inkább hajthat.

Étkezések után szedve néhány nap után már nem okoz gondot amikor tovább szedem és azért úgy is van hatása.


Máshol is már olvastam róla, hogy ugyanezt kérdezte valaki. Neki is úgy szűnt meg, hogy kisebb adagokban szedte elosztva.

2013. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így van, a kisebb adag az jó, de a kaja utáni szedés egy hülyeség!
2013. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!