Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ajánlanátok a sima monohidrátt...

Ajánlanátok a sima monohidráttól "erősebb" kreatint?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kúrát télen monohidráttal, és most majd nyáron gondolok 1-2 hónapos kúrát, valami másféle kreatinnal, javasolnátok valamit? Akár tablettás,kapszulás is lehet!

Egyedüli kritérium lenne az hogy jó lenne ha ízesítetlen lenne, sajnos az ízesített formuláknak számomra olyan intenzív az íze hogy nem győzöm meginni, de nem azért mert finnyás vagyok, egyszerűen csak szerintem valahogy nagyon intenzíven érzem az ízeket...


2012. ápr. 28. 22:01
 1/1 Zakathol ***** válasza:

A kreatin az kreatin. Nincsen erősebb vagy gyengébb változata.


A monohidrát abból a szempontból azért jobb mint a többi, mert a kreatin-észtereket meg foszfátokat, meg minden mást a gyomor először úgyis monohidráttá alakítja. Tény, hogy a szervezetben a monohidrátból másféle kötést kell előállítani, de a vérben a kiinduló állapot mindegyik kreatinfajtánál monohidrát lesz. Legalábbis így tudom.


Monohidráttól csak akkor kell különböző kreatinokra rápróbálni, ha egyéni érzékenység lép fel (hasmenés), vannak néhányan akik nem bírják a monot.


Végül pedig figyelembe kell venni, hogy a kreatin csak megfelelő táplálkozás és folyadékfogyasztás mellett fejti ki "hatását", így ha véleményed szerint sikertelen volt az előző kúra akkor az nem feltétlenül a kreatin hibája volt.


Mivel azonban gyakorlatilag semmit nem írtál arról, hogy miért is akarsz váltani/mennyit hozott/milyen étrended volt mellette, ezért értelmes választ is nehéz írni :)

2012. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!