Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » (Paintball) Mivel jobb ha...

(Paintball) Mivel jobb ha motoros tárunk van mint ha egy sima? Gyorsabban lehet lőni vagy mivel jobb? Egy semi-auto-s fegyverhez kell majd (azodin 2011 chaos)?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 14:42
 1/3 anonim válasza:
A motoros tár a teljesen automata, sorozatlövő markerekhez ajánlott, mert az adagolja a golyót és akkor nem megy kárba a sűrített levegő vagy a gáz amit használsz, mert ha sima tárat használnál nem biztos hogy olyan gyorsan bele tudna esni a helyére.Az azodin 2011 chaos marker tökéletesen működik sima tárral is, de ha gondolod vehetsz bele motoros tárt is de csak plusz pénzkidobás lenne.És még egy tipp: szerintem ne vegyél ilyen puskát mert tök gagyi. És ezt tapasztalatból mondom mert én is paintballozok és ahol játszok ott ilyen fegyverrel játszottam, de most már van saját fegyverem, egy Tippmann x7 phenom-om, amit lehet sorozatlövésre állítani és nekem ezért van motoros táram hozzá.Ha gondolod írj privát üzenetet és akkor még kérdezhetsz.
2012. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még az előző válaszomhoz elfelejtettem hozzáírni hogy ajánlanék egy fegyvert, de nem tudom hogy még milyen szinten játszassz.
2012. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem vagyok szkember, de ha jól értelmezem a motoros tár motor segítségével nyomja be a golyókat. Szerintem azért jobb, mert így akkor is adagol, ha a fegyver nagyon meg van döntve, esetleg fejjel lefele áltt.
2013. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!