Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél éve már hogy edzek, elég...

Fél éve már hogy edzek, elég jól fejlődök, de szeretnék valamilyen táplálékkiegészítőt venni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Fél éve aktívan edzek,már látszik-látszik,táplálkozást beállítottam,sajnos nagyon sovány vagyok koromhoz képest,csupán 57 kiló,nagyon ektomorf :S mit javasoltok? Jumbo Professionalt,vagy a zöldet? olvastam olyat is hogy a zöld egy nagy cukorpakk...tömegelni szeretnék,kiszámoltam 30g kéne edzés után,nemtudom pontosan hogy jumbo-t hogy kell "használni" valaki tudna nekem ebben segíteni? Annyit tudok hogy a Professionalba,több a fehérje kicsivel mint a zöldben.

Köszönöm!



2013. okt. 15. 20:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyébként még ha valaki olvassa ezt,és mondjuk elértem egy kellő súlyt,mondjuk tegyük fel hízok vagy 10 kilót hosszútávon,és már nem jumbozok,utánna mindneképpen egy fehérjét szerezzek be ugye? de már csak is kizárólag fehérjét,hogy ne veszítsem el a tömeget,és izmom nőjön?
2013. okt. 19. 22:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Izmosodni nem tudsz zsírmentesen és ha nő az izom, akkor a tömeged is, mivel súlya van az izomnak.
2013. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jumbot kizárólag tömegelésnél szabad venni(az összes tömegnövelővel együtt). A sima fehérje jó lehet tömegelésre(gyors ch-val kiegészítve), meg szálkásításra is.
2013. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!