Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél éve már hogy edzek, elég...

Fél éve már hogy edzek, elég jól fejlődök, de szeretnék valamilyen táplálékkiegészítőt venni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Fél éve aktívan edzek,már látszik-látszik,táplálkozást beállítottam,sajnos nagyon sovány vagyok koromhoz képest,csupán 57 kiló,nagyon ektomorf :S mit javasoltok? Jumbo Professionalt,vagy a zöldet? olvastam olyat is hogy a zöld egy nagy cukorpakk...tömegelni szeretnék,kiszámoltam 30g kéne edzés után,nemtudom pontosan hogy jumbo-t hogy kell "használni" valaki tudna nekem ebben segíteni? Annyit tudok hogy a Professionalba,több a fehérje kicsivel mint a zöldben.

Köszönöm!



2013. okt. 15. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Étrended van? Legyen.


Aztán legyen egy vitamin.

Aztán fehérje, ami azért érdemesebb, mint a tömegnövelő, mert bármikor tudod enni külön.

Mellé valami edzés utáni szénhidrát, mert külön összerakva még olcsóbb is.


(csendes véleményem, hogy ha nagyon ektomorfként netán benyomsz egy doboz gyorsabbféle ch-s tömegnövelőt napközben is iszogatva, az még nem gáz, nem ebbe fogsz belehalni. De a megszokott elvek valszeg jobbak)


Konkrét márka példa: Myprotein. Ócó, adalékmentes, és nagy a választék.

2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van, előbb legyen étrend és vitamin. Edzés után meg mehet egy jó tömegnövelő vagy protein + gyors ch. Szerintem jobb a jumbo prof, mint a sima zöld, mert abban rendes arányban van fehérje.
2013. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az étrend megvan,vitaminokban még nem gondolkodtam,de ha prof a jó akkor megfogadom :)
2013. okt. 15. 20:19
 4/13 anonim ***** válasza:
az pl jó vagy MHN gainer. Vagy myprotein impact + 50g maltodextrin.
2013. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Edzés után a jumbo prof, mint fehérje + ch nem elég?
2013. okt. 15. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
de elég, csak az alternatívákat sorolom.
2013. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elég csk edzés után lenyomni egy adagot? mondjuk testúlyom miatt olyan 30g/adag
2013. okt. 15. 20:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Edzés utánra mindenképpen jó, nap közben inkább fedezd szilárd kajából(ez a jobbik megoldás).
2013. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

neked jumbo profból kell 100g, mert abban van kb 30g fehérje, ami a testsúlyodra számítva kell edzés után.

Ez két adagolókanál.

2013. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. okt. 15. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!