Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik érné meg jobban?

Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy kis kiszerelésű fehérjét.10-ezreket nem tudok költeni,még tanulok.Sokan ajánlgatják az MHN Whey Pro-t.Tényleg olcsóbb,mint a többi,de,ha megrendelem és hozzáveszem azt a pénzt,amiért házhizszállítják,akkor azért a pénzért bemehetnék a Scitecbe és vehetnék egy 100% Whey Proteint,ami szintén 30 adag.

Akkor melyik érné meg jobban?Melyik a jobb,finomabb?



2013. okt. 14. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az első vagyok a fehérje tartalmat valóban elnéztem.Shop bulderen 18,5% fehérje tartalmat írnak az MHN fehérjére.De most vettem csak észre hogy 25g adagoló kanállal számolnak:).Nem vagyok matek zseni de kb 22g lehet 30g kanálnál mint a sciteces cumó.
2013. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 tap bela ***** válasza:

Az elsőnek akkor, egy kis kiegészítés.

Ha van a WPC80 - ugye ebből van az MHN protein és a Scitec kék dobozos is. És ehhez semmi sincs hozzátéve akkor ca. 80%-os fehérjéről beszélünk. 3-8%-ot veszít MINDEN protein, ha ízesítik. Ez attól függ, hogy milyen ízeket használnak. Ha ehhez szénhidrát valamelyik formáját tesszük akkor a protein érték csökken!!! Tehát a scitec kék dobozos eleve kisebb fehérjével kell hogy rendelkezzen.



ÉS MOST jön a svédcsavar, az EGYIK trükk, amit szívesen alkalmaznak. Hogy még is meglegyen a fehérje %-os arány ezért elővszik a Taurint, ami ugyen nem EEA amino, és filléres árú (!!), de protein dizájn fehérje tartalmát %-osan már is felnyomta!!!


Akkor most melyik éri meg?!?!

2013. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 tap bela ***** válasza:
Az MHN-ben ezek a trükkök nincsenek!!!
2013. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Biztos igazad van ennyire nem merültem bele a témába.Én jó ideig sciteces 100%whey proteint profot használtam.Nekem bejött könnyen oldót a mostani stillmasos fehérjémhez képest és finom is volt.A dextóz,taurin matrix kombóra azt híttem a jobb felszívódás miatt rakták bele:).
2013. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 tap bela ***** válasza:

Akkor "házi feladat" ;-)


Nézd meg a piros és a kék dobozosok fehérje %-os értékét.

A kérdés hogyan lehetséges, hogy ha a kék csak koncentrátumot a prof meg izolátumot is tartalamaz, akkor hogy hogy ennyi- az annyi?

2013. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valóban lehet egy kis sumákság itt mert egyforma a fehérje értéke a két terméknek.Pedig elvileg az izolátumnak elvileg magasabbnak kéne lennie.Hozzáadót emésztő enzim a különbség szerintem arra gondoltak.De csak pár száz forinttal drágább a piros ezért nem is vizsgálgattam mikor ezt vettem:).
2013. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tap bela ***** válasza:

Látod le is írtad, azt ami a vevők 99%-ka így van.

Nem vizsgálgattad.

2013. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!