Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Távdobó, nyeletöfékes orsót...

Távdobó, nyeletöfékes orsót szeretnék vásárolni. Eddig három orsót találtam ami tetszik:Banax helicon 5400 NF, Banax helicon 5600NF, Spro incognito LCS 855. Vélemények érdekelnének, hogy melyiket érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud ilyen árkategóriába tartozó,hasonló tulajdonságokkal rendelkezö orsót legyen szives írjale.
2013. márc. 18. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én foglalkozom Horgászbotok orsók karbantartásával javításával, így volt szerencsém a Banax Helikon 5600 NF

orsóhoz.Ezt a típust én nem javasolnám,szerintem kicsit

puha anyagbol van 1-2 alkatrész. Aránylag hamar kopás jelei jönnek ki rajta, persze sok függ az orsó gazdájától is mennyre keményen strapálja. A Spro Incognito ujabb kiadásu mint a Banxok, eddíg nem halottam rosszat felölük.

Esetleg javasolnám még nézd meg az Okuma Longbow orsót.

Nekem az a tapasztalatom hogy az Okumák jo anyagból jól

össze rakott orsók.

2013. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Okumát használok, igaz az olcsóbb Spectrumot.De 4 éves, és semmi hiba.Igaz az éves karbantartást megkapja.
2013. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a karbantartás nagyon fontos dolog, csak helyeselni tudom. Mint írtam is elsöre én foglalkozom karbantartással javítással, és mostanában többször tapasztaltam, hogy az ÚJ orsókba, a gyártók nagyon spórolósan tesznek kenöanyagot! Ugy hogy ha azonnal nem is de 1 év használat után mindenképp ujra kell zsíroztatni öket!
2013. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Frontosa ***** válasza:

Kicsit drágábban van esetleg:

[link]

Vagy Cormoran gyorsfékes:

[link] PRO CARP 6PiF 5500&list=termekek_listaz&search=&brand=&rendez=&price_from=&price_to=&szin_keres=&meret_keres=&t_keres=&csoport1=&csoport2=&csoport3=

Üdv,

2013. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erröl a Cormoran orsóról azt olvastam horgész Fórumon hogy rövid használat után, csavarja sodorja a zsínórt. Mondjuk ez javítható hiba DE ha egy új orsót rövid használat után már javítani kell az elgondolkodtató.
2013. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!