Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik érné meg jobban? (airsoft)

Melyik érné meg jobban? (airsoft)

Figyelt kérdés

Airsoftozni szeretnék és viszonylag kis költségvetésből szeretném rendezni a fegyvert,a kérdésem épület harcra és terepre egyaránt vonatkozik, melyik fegyvernek jobb az ár/érték aránya?


[link]

az eszem ezt diktálja


[link]

viszont a szívem efelé húz, és az elsővel ellentétben még nincsenek tapasztalataim ezzel a típussal kapcsolatban.



2012. nov. 27. 20:57
 1/8 hun46y3 ***** válasza:

Egyértelmű, az AK.

Ha rendesen szeretnél játszani, akkor mindenképp AEG-et kell venned. Springes fegyverrel, még shotgunnal sem lesz sikerélményed, ez biztos.

Én a fűrészelt shotgunomat másodfegyverként használom, épületben.

Elsődleges fegyvernek mindenképp elektromosat vegyél.

2012. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi (:
2012. nov. 28. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. AK! :D


De szerintem egy g36c /g36k se rossz társ :)

2012. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekemis ugyan eza fegyver van meg! 1 éve vettem. annyit tudnék ajánlani hogy szánj rá még 10-12ezret és vegyél hozzá fém testet:)
2012. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, köszi már néztem én is, azért vicc hogy ugyan az a fegyver csak a test más és 20e.-rel több, holott maga test meg 10e. :D
2012. dec. 1. 20:55
 6/8 anonim válasza:
Attól függ hogy milyen terepen játszol! Mert ha erdőben akkor AEG, ha épületben és szűkebb helyeken akkor a SOTI!
2012. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az AEG bárhol használható...
2012. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom, de egy hosszabb AEG-el nehezebben mozogsz mint egy Soti-val...
2013. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!