Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik érné meg jobban?

Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Akarok venni egy kis kiszerelésű fehérjét.10-ezreket nem tudok költeni,még tanulok.Sokan ajánlgatják az MHN Whey Pro-t.Tényleg olcsóbb,mint a többi,de,ha megrendelem és hozzáveszem azt a pénzt,amiért házhizszállítják,akkor azért a pénzért bemehetnék a Scitecbe és vehetnék egy 100% Whey Proteint,ami szintén 30 adag.

Akkor melyik érné meg jobban?Melyik a jobb,finomabb?



2013. okt. 14. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
sciteces az jobb,magasabb a fehérje tartalma.Ízre is jó szerintem,legalább is nekem ízlett mikor ilyen volt.
2013. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Sose az adagot nézd! A fehérje tömegszázaléka a kulcs. Mondjuk e kettőnél pont ugyanannyi, ha jól látom, de ez nem mindig van így.


Btw, hogy számoltál te? Nálam az MHN még postaköltséggel is olcsóbb, mint a scitec, főleg, hogy 3 kilós áll szemben a 2,35össel.

2013. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tap bela ***** válasza:
A scitecet vedd le a polcról és nézd meg mennyi a proteintartalom, és a felsorolásban látsz-e olyan szót, hogy dextróz?!?! meg Taurint ?!?!? És akkor kezdj el gondolkodni.
2013. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 tap bela ***** válasza:

":....

sciteces az jobb,magasabb a fehérje tartalma

...."


és Te ebben mennyire vagy biztos?!?! Tudod, miért teszik bele a dextrózt és a taurint? Itt a legnagyobb baj. Az információ hiány.

2013. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tap bela ***** válasza:
Sajnos, ha 1000-szer leírják, szerintem sokan akkor sem tudják milyen trükkök léteznek, hogy egy proteint nagyon alacsony áron tudják a fogyasztók elé tenni. Sajnos a mai napig azt a minimális fáradságot sem veszik sokan, hogy megnézzék a termék miből áll?!?!, mennyi a fehérje %-os arány benne?!?!? milyen transzzsírokat, szénhidrátokat dobálnak még bele?!?!?!
2013. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló az nem ért hozzá. Eleve az MHN whey az 3 kilós és százalékban sem marad el a Scitec 100% whey proftól. Az MHN 74%-os a Sciteces az meg 73% -os és drágább a 2,3 kilós, mint az mhn whey 3 kilós kiszerelése. Akkor miről beszélünk?!
2013. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 tap bela ***** válasza:

Sokan látnak egy protein mellett egy Jay Cutler képet, aki kezébe veszi az új fehérjéjét, amire ODAVÉSIK hogy TOTAL PROTEIN™ kiemelkedik a választékból; hatalmas adagonkénti fehérjetartalommal rendelkezik.


Az az adagonkénti fehérje tartalom láss csodát ca. 62% (!!!!!)



És van aki ezt a dumát "bekajálja"?!?!?

Istenem!!

2013. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy a 750 grammos 30 adagos MHN Whey és a 920 grammos 30 adagos 100% WP.Az MHN-t csak internetről tudom rendelni 1600 Ft-os postaköltséggel,a Scitec-ért meg lemehetek a boltba.
2013. okt. 14. 15:33
 9/17 tap bela ***** válasza:

Kérem szépen gondolkodjunk csak el?!?! A Taurint miért teszik bele?!?! Válasz?!?!?!


Nem hallom!!!!


A dextrózt miért tezsik bele?!?!? Ezt a választ sem hallom?!?!?


Á .... megsüketültem!!! ;-)

2013. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tap bela ***** válasza:
fogj össze a haverjaiddal, vásároljatok 2 db-ot és már is 25.000Ft lesz tehát még olcsóbb, és a postaköltség eltűnik.
2013. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!