Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel az edzéssel és étrenddel...

Ezzel az edzéssel és étrenddel lehet bizonyos mértékig izmosodni, tömeget növelni?

Figyelt kérdés

Most kezdenék bele a saját testsúlyos edzésbe, és mellé tömegnövelő étrendet vezetnék be. Ez alatt azt értem, hogy naponta 5-6x étkeznék, ebből legalább kétszer valami húst (csirke, karaj + köretnek rizs,krumpli), kétszer gyümölcsöt (leginkább banánt és almát) kétszer pedig valami gyorsan megoldhatót (tonhalat, tojást), és végezetül napi egy adag fehérjeturmixot.(többre sajnos nem telik)

Edzésnek, mivel most kezdem, egy-két hónapig valami teljes testet megmozgatót gondoltam:

Edzésterv (heti 3 alkalom) (30mp pihenő ismétlések közt/3 min gyakorlatok közt)


1. Close-hand chin up 4x7

2. Húzodszkodás 4x5

3. tolódzkodás 5x6

4. Fekvő (széles) 2x10

Fekvő (szűk) 2x10

Fekvő 2x15

5. lábemelés 4x5

6. guggolás 4x10

7. pike push up 4x8

8. Vádli 2x50

9. tolódszkodás székkel 4x6

+ keresek valami jó has edzést a youtube-on

Egy idő után átállnék az osztott edzéstervre, és természetesen növelném az intenzitást.

Tudom, hogy súlyzós edzéstől gyorsabban érhetnék el nagyobb eredményeket is, de sajnos az nem az én világom.

Egyébként 18/f 180cm 63kg vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 13. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tökéletes az étrend, de ezzel fejlődni fogsz, mert nem teljesen rossz!
2013. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja, nem rossz ez a terv és az étrend is elmegy, főleg ha megvannak a mennyiségek, mert azt így nem tudni.
2013. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!