Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiegészíthetem ezekkel a...

Kiegészíthetem ezekkel a Fegyencedzés gyakorlatait?

Figyelt kérdés

Nos, elhatároztam, hogy edzeni fogok heti 3-4 alkalommal, méghozzá a Fegyencedzés c.könyv szerint. Célom az erősödés, és az izmosodás (persze, tisztában vagyok vele, hogy az utóbbiban csak egy bizonyos szintig lehet eljutni súlyok nélkül). Az étrendemen változtattam (több gyümölcs-zöldség, úgy általánosságban több étkezés, több hús, tojás, és esetleg beruházok még egy adag fehérje-kiegészítőre is)

Valójában tehát kér kérdésem lenne:

1. A Fegyencedzésben leírtak mellé beilleszthetek még ilyen gyakorlatokat pluszba, mint tolódzkodás és hasprés?

2. Lehet egy alkalommal az összes gyakorlatsorozatot végigcsinálni (az én esetemben ez heti 3 alkalmat jelent), vagy mindenképpen osszam fel izomcsoportok/gyakorlatok szerint?

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. okt. 13. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem tilos hogy képzeled? - komolyra forditva a szót persze nyugodtan a fegyencedzés csak egy könyv ami elvileg jól leírja hogy csináld meg ezeket a durva gyakorlatokat.

2. Igen lehet. Sőt kezdőként ez ajánlott is mert így lehet a legtöbbet nőni.

2013. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a könyv csak egy jó váz.

és persze,hogy ki lehet egészíteni.

2013. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"Izmosodásban" nagyjából semeddig sem lehet eljutni szabadsúlyok, vagy még jobb, gépek nélkül. A fegyencedzésben egyik sincs. Evidens tehát, hogy izmosodni nem fogsz tőle. Ha kellő intenzitással csinálod az alapgyakorlatait, akkor viszont "pillanatok alatt" lefogysz, tehát méretben kisebb leszel, mint előtte. Mondjuk egészségesebb is, de pont a fő ígéretet nem teljesíti, erősebb nem leszel tőle.
2013. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!