Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelőnek mi a hátránya?

A tömegnövelőnek mi a hátránya?

Figyelt kérdés
megkérdeztem pár embert hogy mik a hátrányai, és az egyik azt mondta hogy ne használjak, mert attól olyan bajom lenne hogyha elkezdeném a tömegnövelőt használni, hogyha nem gyúrok rá rendesen, akkor az a cucc amit beveszek, az lerakódik az érfalon, meg hogy érszűkületet okoz ha nem gyúrok rá rendesen, meg a szivemnek is lesz baja. a másik azt mondta hogy a tömegnövelőtől impotens leszek mert vannak benne olyan dolgok amitől kijöhet. én speciel erre rögtön rávágtam hogy az a szteroid amitől impotens lehetsz max, meg kisebbek lesznek a heréid. a másik haverom (akivel 6 napja járok kondiba) ő meg azt mondta hogy a tömegnövelő az tulajdon képpen egy táplálék kiegészítő és hogy attól nem lesz bajom. akkor most mi az igazság? 4.-én keztem el tényleg a naponta bejárós edzést a konditeremben, és hát azt szeretném hogy ne csak erősödjön a kezem, vagy bármelyik izmom, de azért jó nagyok is legyenek. és megbeszéltük a haverommal akivel kondiba járok, hogy nemsokára el szeretnénk kezdeni a tömegnövelőt. most jelenleg 59-60 kiló vagyok, vékony testalkat, de ne úgy képzeljétek el hogy kilátszanak a bordáim meg hasonlók, de azért van rajtam egy minimális felesleg. de az nem zavar annyira még. szóval mik a tömegnövelők hátrányai? és melyik fajtát ajánlanátok? és hogyan kell a tömegnövelőt használni? tényleg minden apró részlet is érdekel a használatával kapcsolatban. válaszotokat előre is köszi.
2013. okt. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Természetesen a másodiknak van igaza. A tömegnöveő az szénhidrát+fehérje, esetleg pár kiegészítő. Nincsen vele semmi gond, semmilyen mellékhatása nincsen. Az elsőtől kérdezd meg, hogy mire alapozza ezt. A válasz valami ilyesmi lesz "hát az mesterséges ám... azok ilyen mesterséges porok, és én nem kockáztatnám az egészségemet, mer' annyit nem ér a dolog.. úgy könnyű kigyúrni magad ám.."


Satöbbi. Ezek nem gyógyszerek, hanem élelmiszerek tulajdonképpen. Ennek ellenére az első az étrend.

2013. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy leírták. Egy tipp: azt a barmot, aki az első választ adta, kerüld messzire.
2013. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van. Az első tanácsadód, akit a kérdésben írtál, az egy idióta. A tömegnövelő is csak kaja, ne keverje a koxal!
2013. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsi asztott kikid lesz és nem áll hadrendbe ha kell :/.
2013. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de akkor használjam vagy ne?
2013. okt. 11. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Edzés után használhatod nyugodtam, napközbenre nem ajánlom a gyors szénhidrátok miatt.
2013. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!