Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Myprotein vagy stillmass?

Myprotein vagy stillmass?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezen a 2 terméken gondolkodom

[link]


és ez

[link]


a stillmas kicsit drágább de 80%-os a myprotein meg 60 ezért a stillmass felé hajlok megbizható?



2013. szept. 28. 13:12
1 2
 1/12 tap bela ***** válasza:

A két terméket nem lehet összehasonlíteni, mivel egyben közös mindkettő, hogy WHEY koncentrátum.


[link]

ez egy nagyon nehezen oldódó, csomos 80%-os whey


[link]

ez pedig egy insntant azonnal oldódó whey ellenben 60%-os.


80%-os protein az Impact Whey 5kg-os 18.900Ft-ért. Ami a Still-el ellentétben azonnal oldódódó, nem csomósódó protein alapanyag.

2013. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tap bela ***** válasza:
Előzőhöz még annyit a Myprotein impact whey 5kg-os 18.900Ft-ért kb. a Still CMF Ultra Whey 80-nal egyenrangú. Ez utóbbi 4kg 18.500Ft.
2013. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen de én diák vagyok és nem tudok ennyi pénzt kiadni, szüleim meg azt mondják ezt magamnak fizessem hiába mondom nekik hogy ez is kaja de hát akkor inkább a 80%-os lesz ugy érzem, nem érdekel hogy nehezen oldodik nekem megér a + munka vele 20% proteint és majd valami kakoval fogom izesiteni regggel meg kávéval
2013. szept. 29. 09:21
 4/12 A kérdező kommentje:

na és ez milyen instant?

[link]

2013. szept. 29. 09:25
 5/12 tap bela ***** válasza:
46%

Szinte éreztem, hogy a legfurábbat hozod ide!!!

Nézd már meg miből is áll?

Tehát a 67g protein /100g-ban

Tejsavófehérje koncentrátum WPC 80, zsírszegény tejpor, természetes aroma, ízesítőszer szukralóza Pure Sucra, zsírszegény holland kakaó


A zsírszegény tejpor talán 30%-os ha van. Kérdés, ha a második legtöbb anyag benne, akkor vajon mennyi?


Kösz de tejpor az maradjon a cukrászoknál.

2013. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mypro.
2013. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LGA2011 válasza:

Excelent WHey proteinnek semmi baja.

WPC 80 + tejpor van benne. A lényeg, hogy 67%-os a fehérjetartalma.


Amit ajánlani tudnék neked az a CFM ULTRA WHEY 80 natúr ízesítésű. Kiváló oldódás. Egyik fitnessbe járó csajnak ajánlottam a ULTRA WHEY 90 proteint szintén stillmass. Most már a második csomagot rendelte meg annyira bejött neki.

WPC 80 is bátran ajánlom én azt mindig rendelem, szinte havonta. FŐleg, hogy van 2+2kg akció úgy még olcsóbb a termék.

2013. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tap bela ***** válasza:

Excelent WHey proteinnek semmi baja.

WPC 80 + tejpor van benne. A lényeg, hogy 67%-os a fehérjetartalma.


A bajt már le is írtad! egy whey proteinebe minek zsírszegény tejpor, ami megfelelő a sütőiparnak vagy a cukrászoknak.

2013. okt. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tap bela ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani, akkor minden tekintetben Myprotein, ez nem kétséges. ,-)
2013. okt. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 LGA2011 válasza:

Azért írtam a másik kettő fehérjét.

CFm ULTRA WHEY 80 és WPC 80. WPC 80 eleinte tapad igen, de ha hagyod 10 percig meleg tejben akkor simán szétoldődik.


Ha ittál már kazeint akkor ezek a tapadós cuccok a kazeinhoz képest brutálisan jól oldódnak és jó az ízük.

Kazein alatt tiszta kazeint értek 91%-osat. Nem olcsó dolog és nem is angyon árulnak már. Olyan az íze mintha vakolatot innál.

2013. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!