Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan szoktatok MYPROTEIN...

Fulvy kérdése:

Honnan szoktatok MYPROTEIN Impact Whey Protein-t rendelni?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani megbízható beszerzési forrásokat?

2013. szept. 13. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én eddig a Muscleteamről és az eredeti angol oldalról rendeltem.


Van már Myprotein Magyarország fészbúkoldal is :D

2013. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Állítólag hamarosan boltjuk is lesz, még az ősszel.
2013. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tap bela ***** válasza:
A Myprotein most is megvető az eredeti angol oldalon, a Muscleteam webshopon, vagy a tatabányai oldalukon is.
2013. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
enproteinem.hu
2013. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, ma megrendeltem a myprotein.co.uk-ról :)
2013. szept. 15. 19:03
 6/17 anonim válasza:
onnan a legjobb mivel sokkal olcsóbban tudsz rendelni! És ugye tudsz kuponkódokat is használni. Jelenleg is 20% körüli kedvezménnyel lehet! Kuponkódokat meg találsz a feherje.blogspot.hu -n
2013. szept. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Már meg is érkezett :D 9. nap.

a doboz "megkímélt" állapotban van, a szállítás során az eredeti méret kb. 2/3-ára zsugorodott.

Ami tök jó: 15-én rendeltem, és 14-is gyártás az Impact Whey.

Ami nem jó: a simítózár hibás az impact wheynél, és nem tudom lezárni a zsákot, ezért össze kellett gumiznom. Lehet, hogy ételesekbe átteszem.

2013. szept. 24. 14:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Hm, én már harmadszorra rendeltem, 4 munkanap alatt itt volt a csomag minden gond nélkül. Lehet a helyi DPD-s embered nem vigyázott, vagy passz :D
2013. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 tap bela ***** válasza:

Igazat kell adnom az előttem írónak. A Myprotein nagyon hanyag szállítási módon teljesít. A csomagolás pocsék (finoman fogalmazva). A dobozról sajnálják a ragasztószalagot, az árú sok esetben sérült. Az észrevételre, hogy változtasson reagálás nuku.


A szállítási idő több esetben hosszadalmas. Volt olyan, hogy Németországból a csomag visszaindult Angliába, majd újból elindult Magyarországra.

2013. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem DPD hozta, hanem GLS :D

És igen, majdnem a zsák is kiszakadt, szerencsére az legalább erős anyagból van.

Viszont nagyon finom íze van ennek a WP-nek, a többin nincs sérülés/baj.

2013. szept. 25. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!