Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudok rendelni myprotei...

Honnan tudok rendelni myprotein impact whey-t a muscletam és a MP hivatalos oldalán kívül?

Figyelt kérdés

A muscleteamnál sokallom a postaköltséget, de ha külföldről rendelném, postaköltséggel együtt sokkal olcsóbb lenne minden!

De a szüleim nem engedik hogy onnan hozassam, mert félnek. Mondjuk meg is értem, de megmondtam nekik, hogy nem kell átutalással fizetni.


Még annyit kérdeznék, hogy úgy tudom az ízesített impact drágább és kicsit visszább is esik emiatt a minőségéből. Miért van ennek ellenére mégis egy árban, egy információs listával az ízesítetlennel(unflavored)?


2013. szept. 3. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan kintre elobb kell fizetni, minthogy megjon a csomag, de nincs mitol felni, tapasztalat.

A muscleteam is remek hely, a posta mindenhol ugyanannyi kb ugyis.


Az izesitett valoban dragabb picit, mint a sima, listaban is, a bongeszod vacakolhat.

2013. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Muscleteamtúl lehet rendelni fb-n Horváth Balázstól is :)
2013. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hülye vagyok, nem olvastam el a leírást :D


Visszavonom, bocs.

2013. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem engedik. De teljesen megértem őket, új nekik.


Akkor marad a muscleteam. Csak így amennyi cuccot rendelnék +5 ezer forintot fogok fizetni :////

2013. szept. 3. 17:16
 5/6 anonim válasza:
Hovavalósi vagy? Megrendelem neked, azt átadom :) Írj privátban.
2013. szept. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok írni, le vagy tiltva :D


Komolyan, ez nagyon rendes dolog lenne tőled :)

2013. szept. 21. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!