Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Myprotein, Stillmass vagy...

A Myprotein, Stillmass vagy az MHN sport termékei a jobbak szerintetek?

Figyelt kérdés
Mind a háromnak vannak jó áron lévő termékei, szerintetek megéri vásárolni őket, jók minőségre? A Myproteintől nem félek, az Angliában ismert, de a másik kettő?
2013. aug. 23. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom jó, így nem lehet összevetni, mert minden márkának vannak jó és kevésbé jó termékei.
2013. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tap bela ***** válasza:
51%

És miért kell félni egy MHN-től? Azért mert magyar tulajdonosú, mint mondjuk akár a biotech, scitec, vagy a powertack?!?!


Eleve tudjuk, hogy mindenki külföldről szerzi be az alapayxnagot, mert a hazai piacon nem létezik már fehérje gyártás? Vagy talán közben valahol dunacsörögén nyitottak egy kreatint termelő gyárat?!?!


Félre tréfával, az MHN vitamin pakja, amcsiban készül és gigászi vitamin, sáványanyagot juttathatsz be 30 csomaggal (3-3tabletta és kapszula) potom 4.000Ft-ért.

Vagy a holland, német alapú whey fehérje (!!!) ami az mhn 100%whey prtoeinben van, és 3kg-os kiszerlést ca. 12.000Ft-ért már otthon "szürcsölheted" ;-)


Szóval mitől kell félni?!?!

2013. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Myproteint fogyasztottam már, glutamint, BCAA-t vettem tőlük, mert nagyon olcsó, plusz az Impact Wheyt. Viszont ha már ízesítettben vesszük drágább mint az MHN Stillmass, és azért valljuk be, jó az ízesített fehérjét is inni néha, csak jobban csúszik :D
2013. aug. 23. 16:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, az MHN is rendben van. A StillMassről viszont kevés az infóm, még nem vettem tőlük semmit. Mit gondoltok róla? Aki ismerős vette, nagyon szidta a csomagolás miatt, és azt mondta többet nem vesz e miatt semmit tőlük, viszont ez engem nem igazán érdekel, ha jó ami benne van.
2013. aug. 23. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Myproteinre szavazok, mert nagyobb a választék.


Stillmasst is vettem már, egy Complex Proteint, nem volt vele gondom.

2013. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mypronak is vannak ízesítő porai. 5fontba kerül és nagyon sokáig jó! (kb. 150*30g-hoz)
2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tap bela ***** válasza:
47%

Hát a Stillmass Whey Excelent ezzel az összetételével (Tejsavófehérje koncentrátum WPC 80, zsírszegény tejpor,)


engem nem győzött meg..... Zsírszegény tejpor??!?!

67%-os protein tartalom

2013. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!