Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggeli fehérjeturmix tényleg...

Reggeli fehérjeturmix tényleg egész napra energiát ad? (lent)

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol,hogy mivel gyorsan felszívódó tápanyagok vannak benne,az egész napos löketet ad.Akkor olyan hatása va,mint pl.a kávénak?Segíthet pl.a tanulásban is?

2013. szept. 26. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az "egész napos löket" nem tudom mit jelent pontosan. Ha ezt reggel meginnád, és utána nem ennél estig, nem adna egész napra energiát.
2013. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs élénkítő hatása, mint a kávénak. Energiát sem igazán ad, mert a szervezet leginkább a szénhidrátokat használja energiaforrásnak.
2013. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A délig tartó lendületet mindentől elfelejthetjük, enni kell, rendszeresen napközben és akkor majd nem leszel éhes, gyenge, romlott koncentrációjú. Vagy próbáld meg rászoktatni magad a harcosok étrendjére, hátha beválik.


Ja igen, én végül is el tudnám képzelni attól a pár szem keksztől a délig tartó lendületet abban az esetben, ha háromnegyed tizenkettőkor kelnél fel.

2013. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!