Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a turmixról?

Figyelt kérdés
2 db főtt tojás,2 marék zabpehely,két kanál rizs,kakaópor,felöntve tejjel és összeturmixolva.

2013. júl. 29. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, ez amúgy nem fehérjeturmix. Inkább olyan, mint egy rosszuls sikerült étkezés.
2013. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy minek ezeket összeturmixolni. Attól még nem lesz testépítésre alkalmasabb, nem változik a tápanyagtartalom. Pláne tejjel, ami pont nem kellene. Egy raklap tejcukrot is beviszel így.

Edd meg a tojást rizzsel vagy zabbal és jónapot. Persze két tojás az semmi, kb 12g fehérjét tartalmaz. Ennek fele a sárgájában van.

2013. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért,mi baj a tejjel?
2013. júl. 29. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
anyám, hogy tudnak emberek, ilyen undorító moslékokat összemixelni maguknak... egyél/igyál sokat...
2013. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most írtam le a lényeget; tele van tejcukorral és ahhoz képest kevés fehérjét tartalmaz. Sok embernél emésztési problémákat is okoz.

Néha én is iszom keveset, de ettől még tudom, hogy nem megfelelő fehérjeforrás.

2013. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.És a tejcukor hátráltat a fejlődésben?
2013. júl. 29. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátráltathat, ha emiatt lesz emésztési problémád, illetve ha hízékony vagy akkor sem jó a sok cukor.
2013. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!