Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehérjeturmixról?

Figyelt kérdés

[link]

15 évesen lehet ilyet fogyasztani?Jó tömegnövelésre?Nem lesz tőle hasmenésem?Illetve mikor kéne inni?



2013. júl. 21. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy 1 fagyasztott(!!) banán, egy evőkanál méz, két marok zabpehely, két evőkanál mogyoróvaj, és annyi tej, hogy meglegyen a fél liter. Nem a legjobb, de a legfinomabb!
2013. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szergej55 ***** válasza:
Házilag még nem próbáltam, szóval a kérdésnek ezen részére sajnos nem tudok választ adni, de a fehérjeturmixot nyugodtan fogyaszthatod, edzés után aranyat ér!
2013. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

csak tömegéleshez jó,tejjel ne öntsd fel csak vízzel idd.

azt remélem tudod hogy egyébként a turmuxolt kaja pont annyit ér mintha te rágnád meg,nem többet.

2013. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a túrós turmix pont semmit nem ér edzés után. Edzés utánra gyors fehérje kell, tehát vagy tejsavóprotein (vízzel!) vagy, ha nincs tápkieged, akkor főtt vagy sült tojásfehérje. De nincs értelme a leglassúbb fehérjével, a túróval keverni. Egyébként sem értem ezt a turmixmizériát. Attól nem lesz a kaja testépítésre alkalmasabb, ha mindent összeturmixolunk. Attól még nem alakul át csodaturmixszá, nem változik a tápértéke. A fehérjeport is azért keverjük vízzel, mert valahogy meg kell enni.
2013. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:
na igen,edzés után nem jó,ha iszod is akkor valamikor nap közben tedd
2013. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetőleg nyírfacukrot vagy hasonló természetes cukrot tegyünk bele.


- Az jó kis hashajtó hulladék, nem sportoló embernek való! :D

2013. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesnek meg annyira természetes mint vegyipari termék, mint a hypo.
2013. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!