Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani IGAZI motiváció...

Tudtok mondani IGAZI motivációs videókat?

Figyelt kérdés

És most nem azokra gondolok, ahol jay cutler meg a hasonló sztárok be vannak vágva, ahogy nagy lezseren edzenek, hanem olyan videók, ahol esetleg bölcs beszédek is elhangzanak, vagy tényleg látszik az arcukon, hogy nagyon akarják, és mindent megtesznek, jöhet angol is, magyar is.

Köszi



2013. szept. 15. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

amit most megnézel, ebben van a legtöbb motiváció:)


http://www.youtube.com/watch?v=OHfFn_5P45g

2013. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyiféle változatot láttam már ebből, hogy inkább passzolok :D
2013. szept. 15. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2013. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ez engem is érdekelt, köszi!


bocsi az off-ért :)

2014. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2015. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó: ne ilyen ratyikat pls. Én teljesen tisztában vagyok magammal, nem kell hogy egy idióta pofázzon a saját gyökér elméleteiről :D Motiváció mint néma motiváció kellene, aki mesél dolgokról amik nem mondják meg hogy Te mit csinálj.


https://www.youtube.com/watch?v=VTy7IldN1Xs


Na EZ egy motiváció. Erőteljes, POZITÍV, motiváló és segíteni akar. De nem egy hülye farok aki csak a negatívságot árasztja mert az ő élete SZhAR

2015. júl. 20. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!