Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidok? Ha valaki el kezd...

Szteroidok? Ha valaki el kezd szteroidozni, a felszedett izomköteg megmarad ha abbahagyja?!

Figyelt kérdés
sziasztok. olvastam már a szteroidokról, ismerem a kockázatokat, de erre e jellegű kérdésemre nem találtam választ! elsősorban olyanok válasza érdekelne, akik próbálták, vagy valami ismerőse szteroidozott. köszönöm

2013. szept. 15. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ persze a visszaesés mértéke, hogy továbbra is edz-e és milyen az étrendje. 2 éve volt egy munkatársam aki elég szépen kigyúrta magát jól leszálkásítva. Ki lett rúgva a cégtől, nem volt pénze a kiegészítőket se megvenni, edzést is abbahagyta. Kb. egy évvel utána láttam és ledöbbentem, hogy mennyire összeesett, mintha nem is gyúrt volna soha, még kis pocakot is felszedett. Ő csak egy volt, de legalább öt másikat is tudnék mondani, aki valamilyen betegség, anyagi, családi egyéb okból az edzést is abbahagyva elég komoly fizikumról visszaestek egy hétköznapi (nem sportoló!) ember szintjére. Csak a hétköznapi embernek lehet, hogy egészségesebbek a szervei és rendben van a hormonháztartása... Egy komolyabb naturál tömegnövelő kúra után is előfordul, hogy visszaesik az ember, de szteroidnál jelentősebb mértékben kell is rá számítani. A szteroidok után már hiába a legfullosabb táplálékkiegészíők is, izom és erő megtartására se nagyon elég, nemhogy tovább növelni.
2013. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még egy kis kiegészítés a szteroidokról: Nincs egy kúra, csak első! Sokan úgy kezdik, hogy csak egy kúrát kipróbálnának, de utána már azok nélkül edzeni frusztráló lesz és még egy kell, utána kombinálni őket...
2013. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nincs olyan, hogy első kúra. És bizony nem marad meg, max egy kevés, ha volt és van jó étrend és volt rendes levezető kúra. De neked kérdező eszedbe ne jusson 16 évesen barbitestsúllyal koxolni. Simán tudsz még 5-6 évig naturálban is fejlődni. Ne kockáztasd az egészséged.
2013. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

természetesen ti mind tapasztalatbol beszéltek nem?vagy netán OLVASTÁTOK,HALLOTTÁTOK,MESÉLTÉK?:d


komolyabb naturál tömegnövelő kúra--->ez micsoda???:DD

mi a fas.zom az a naturál tömegnövelő kúra???

2013. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!