Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidok? Ha valaki el kezd...

Szteroidok? Ha valaki el kezd szteroidozni, a felszedett izomköteg megmarad ha abbahagyja?!

Figyelt kérdés
sziasztok. olvastam már a szteroidokról, ismerem a kockázatokat, de erre e jellegű kérdésemre nem találtam választ! elsősorban olyanok válasza érdekelne, akik próbálták, vagy valami ismerőse szteroidozott. köszönöm

2013. szept. 15. 12:52
1 2
 1/14 Osynho ***** válasza:
Nem marad meg.
2013. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem érted el a genetikai határaid, és nagyon jó a levezetés elvileg marad belőle. Ha már elérted, miért maradna? Van egy szint, amit nem tudsz elérni, rásegítéssel eléred, utána meg tudod tartani?
2013. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
16éves vagyok, 60 kiló, 180cm magas, tehát vékony. így megmaradna, vagy maradnék egy idő után ugyan ilyen sovány?
2013. szept. 15. 12:58
 4/14 anonim ***** válasza:
16 évesen 60kg-val rettentő okos döntés lenne és kib..ott nagy szükséged van rá...
2013. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szinte alig van izom is, azért kérdezem a szteroidos dolgot, hogy el fog-e tűnni, ha abbahagyom a kúrát..
2013. szept. 15. 13:03
 6/14 anonim ***** válasza:
16 évesen kox, 60 kilósan, tudatlanul? Hát, esélyes hogy szaporodni nem fogsz utána! Étrended van? Tejsavófehérjéd+gyors ch, multivitamin megvan?
2013. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
semmi nincs még, ez csak egy kérdés, hogy tisztában legyek a dolgokkal
2013. szept. 15. 13:05
 8/14 Osynho ***** válasza:
83%

"olvastam már a szteroidokról, ismerem a kockázatokat"


Tehát ismered a kockázatokat. Tudod, hogy nem marad meg a felszedett izom. Akkor mégis mi a kérdésed? Megéri szerinted?

2013. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha már 2 éve stagnálsz a precíz, kiszámolt étrended és a hibátlan edzésterved mellett, elgondolkozhatsz rajta, de akkor is győznie kell a józan eszednek.


Most inkább olvass sokat, és csinálj egy normális étrendet, mielőtt tűket szurkálnál magadba tönkretéve az egészségedet.

2013. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem marad meg.Miert nem csinalsz inkabb egy kis kockahast ? a csajok olvadnak erte :D
2013. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!