Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudom hogy elég volt?

Honnan tudom hogy elég volt?

Figyelt kérdés

Kedves emberek lenne 1 pár kérdésem!

-Honnan tudom hogy elég volt ennyi edzés egy napra? táhát edzek edzek és mikor hadjam abba?


-A bicepszemben érzek ilyen kis görcsöket vagy csomókat ezek a kis valami kapcsolódnak majd idővel egymáshoz?és ez alkossa az izomzatot?


-Ha nem tudok más fehérjét bevinni a szervezetembe csak tojást akkor hány db-t kell enni? és nem baj hogy mellé eszek vajas kenyeret?



2013. szept. 12. 13:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és fehérjét mikor kell bevinni a szervezetbe edzés után? én így tudom és kb menyi idővel az edzés után?
2013. szept. 12. 13:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor az edzésterv végére értél. Amennyit az étrended szerint enned kell.
2013. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem és honnan tudom hogy ennyi edzés elég volt eg napra mert ha pihenek 5 percet folytatom tovább és egész nap tudnám csinálni azért kérdeztem hogy honnan tudom hogy mikor elég
2013. szept. 12. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudni kell hanem érezni :) ha jól edzel akkor 5 perc után nem hiszem hogy tudnád folytatni vagy lehet de nem ugyan olyan keményen és akkora súllyal :)
2013. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha 5 perc után tudod folytatni az edzésed, akkor nem edzettél elég intenzíven.


Azok lehetnek másmilyen csomók is...


Tojásból egy 75kg sovány testtömeggel rendelkező testépítőnek kb 25 darabra van szüksége legalább.

2013. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jézus ereje! Itt aztán vannak bajok...


Nem össze-vissza edzünk, hanem egy edzésterv szerint. Így akkor kell abbahagyni az edzést ha teljesítettük az előre eltervezett edzést, persze különösen jó napokon rátehetsz még egy "lapáttal"! De ha az edzésed végére nem fáradsz el, akkor rossz az edzésterved.


Görcsök? Fogalmam sincs azok mitől lehetnek!


Tojást egyél minél többet! Vajas kenyeret meg minél kevesebbet!


Fehérje rögtön mehet edzés után.


5 perc pihenőkkel egész nap tudsz edzeni?! De hát akkor mit csinálsz te edzés címszó alatt? Csigás-bicepszezést a legfelső lappal? Azt elhiszem, hogy tudnád egész nap csinálni!

De azt azért megnézném, hogy mondjuk a súlyod kétszeresével tudnál e egész nap guggolni!

2013. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!