Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó eredmény fekve...

Szerintetek jó eredmény fekve nyomásba? És hogyan fejlődjek?

Figyelt kérdés

1 éve edzek komolyabban. 66 kg vagyok és a fekve nyomásom max. 80 kg. (Ha idegesen megyek be edzeni, akkor több, ami tudom nem jó.) Na szóval, szerintetek ez jó eredmény? És adjatok már lécives tanácsokat, hogy hogyan tudok fejlődni. Ja meg most megyek versenyre, fekve nyomó versenyre, és az a feladat hogy 50 kg-ot, minél többször kell kinyomni. 25 ször tudtam kinyomni most gyakorláson. Szerintetek az jó? És hogyan tudok ebben is fejlődni, milyen edzés tervel? Előre is köszi a válaszokat!

16/F


2013. szept. 1. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szép teljesítmény persze,háromszor erősebb vagy mint a korosztályod...De ennek a képességednek se célja,se haszna.Miért nem mész el inkább boxolni?
2013. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a kutyat seme rdekli hogy mennyit nyomsz:) A kemeny csavok nem a sulyzoteremben vannak.Majd idovel rajossz hogy nema suly nagysaga szamit.nem attol nossz ha megszakadasig hajtod a sulyokat
2013. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jó eredmény. Max súlyban a nehéz súlyos edzésekkel tudsz fejlődni. Azaz ha a fő cél a maxod növelése, akkor erőemelő edzésterv szerint rá kell menni nagyobb súlyokra is piramisban, amivel csak 2-4-eket tudsz nyomni.

Értelemszerűen az 50 kilóba minél többször nyomást pedig úgy tudod fejleszteni, ha azzal a súllyal, esetleg néha kissé nehezebbel próbálsz 2-3 sorozatban minél többet nyomni. De akkor ebbe heti 2-3-szor és mellé ne sok kiegészítő gyakorlat menjen, mert akkor nem tudsz regenerálódni. Szóval el kellene dönteni, hogy mi a fő cél és arra edzeni inkább.

2013. szept. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És jól esik hogy ezt mondod, hogy 3 szor erősebb vagyok a korosztályomnál. Hát, ha a kutyát se érdekli akkor minek írsz ide? Lehet hogy nincs haszna hogy strapára edzem magam.. sőt nincs is haszna, de én ezt szeretem! Amúgy meg jártam boxra, csak az meg annyira nem jött be. Meg bolond voltam abba.. és elmentem onnan. Utolsó válaszolónak is köszi a segítséget, tényleg jobb lesz úgy edzeni!
2013. szept. 2. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jo eredmény .1 év után 80 kg 16 évesen nem értem a többi válaszoló szerint ez miért jo .
2013. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért jó, mert sokan ennyit sem érnek el, tehát ez jó. Nem azt írtuk, hogy nem lehet jobb, hanem hogy ez jó. Érted ugye a fokozatokat? Van jó, jobb.:)
2013. szept. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Figyelj haver.. nem akarok kötözködni, lehet hogy testépítésben nem vagyok annyira előrehaladott(box-ban szerintem hamarabb szétkapnám az arcod mint hogy észre vennéd).. De szerintem ha te csak kötözködni jössz ide akkor te még a felét se tudod kinyomni.. Szóval hagyjuk!


Montez: Köszi, és igen tudom hogy nem azért írtátok, csak véleményre voltam kíváncsi. És persze hogy lehetne jobb, és a fokozatot is tudom :) Alul vagyok még a létrán ebben. De majd idővel menni fog ;)

2013. szept. 9. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Szo...jál le jo bőnyálal te hazug boxolsz te a f...szt én csak leirtam a véleményemet egyébként én boxoltam 3 évet vesenyszinten De én nem hazudok.
2013. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező kinek írtad?
2013. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hehe.... hadjuk tesó, legyen igazad ;)


Mit kinek írtam? Az első részét annak, aki mondta hogy nem jó eredmény.. a másik részét, meg a Montez nevű válaszolónak.

2013. szept. 10. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!