Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jeff seid naturál?

Jeff seid naturál?

Figyelt kérdés

az érdekel hogy a mostani formája naturál-e? jelenleg ígn néz ki [link]

ez elérhető szteroidok nélkül?


2013. aug. 31. 17:05
1 2 3
 21/30 one ask ***** válasza:
5%

Na most, ez hogy mennyire vette poennak azt nem tudhatot, mert a vegen ott a "lol". Sehol sincsen 3 mell edzese es ha lenne az sem lenne durva, mert az egesz hetet vegig eddzi korubelul. (lsd. [link]

A szarazsagrol meg annyit, hogyha pubertars korban kezdesz el edzeni, raadasul ektomorf srac is volt, akkor elkepesztoen magas a tesztoszteron szinted es jobban fejlodsz (nem mellesleg a szteroidokban is ugyebar ez van). Az meg hogy miert szaraz az meg a dieta es az alapvetoen ektomorf testalkat es a 12-19 eves koratol terjedo folyamatos edzes eredmenye. De ez volt az utolso en nem az alapjan itelem meg az embert, hogy helyesebb e nalam vagy nem es szerintem nalatok ez van, sulyos irigyseggel fuszerezve. :)

2014. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a helyessés? Kis lófasz buz*que versenyzők koxolnak (ismerek 3at is), akkor egy IFBB Pro nem?
2014. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Azzyz is így nézett ki!

Ő is azt mondta hogy edzés és komoly diétával érte el 3 év alatt a kigyúrt szálkás testét aztán mikor fiatalon meghalt szívrohamban és felboncolták 100 ezer Ft értékű szteroidot találtak a szervezetébe!

Utána mára bátya is bevallotta hogy már az elejétől fogva komoly szteroid kúrákat nyomtak!

2014. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Hát sokaknak bilibe lóg a kezük és azt hiszik így fognak kinézni, de hát kell a népnek a hit, különben sírva fakadnának, hogy soha a büdös életbe nem fognak így kinézni kox nélkül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__5675..

2014. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
19%
Szerintem se kokszol.. 12 éves korába kezdett el kondizni, szigorù diéta mellett... respect neki!
2014. aug. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
64%
álmodj királylány
2014. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

# 25

Nem az a lényeg hogy hány éves korába kezdi el az ember, van egy genetikai határ ami után már csak kokszal lehet tovább fejlődni!

2014. aug. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

A Jeff Seid naturál testépítő-e kérdésnél azt is kellene definiálni kinek és hol mit jelent ez. Ha ez azt jelenti, hogy semmilyen hormon és anabolikus készítményt nem szed, akkor a válsz határozott NEM naturál. Ilyen kinézet naturál módon pláne ennyi idő alatt egyszerűen nincs.

Ha viszont úgy értjük, hogy annak számít-e mondjuk egy versenyen akkor a válasz már nem egyértelmű ennyire. A lényeg bizonyos szabályrendszerekben meg vannak határozva a különböző hormonális és egyéb értékek. Ezek az egyszerűség kedvéért számokat jelentenek, ha a versenyző mért értékei nem lépnek túl egy bizonyos határt, akkor annak számít és indulhat egy versenyen, de persze a szó szoros értelmében ettől még nem lesz Naturál.

A baj itt is mint sok mindenben az emberi kapzsiság az alapja. (most ezt ne forgassuk ki ha lehet jó a lényeg a profit mondjuk így) a fitnesz ipar az ilyen embereken keresztül próbálja eladni a termékeit a nagyközönség számára erről van szó és semmi másról. Evvel még alapvetően nem lenne gond, de a baj az, hogy egy kezdő fiatal srácnak evvel már az elején egy hamis torz képet adnak az egészről és nincs annál rosszabb amikor egy 16-17 éves nyúl úgy szerhez hogy sok esetben nem tudja hogy mik lesznek a mellékhatások.

Más felöl szerintem a szteroidoknak is megvan a maguk helye, de kizárólag a versenysportban sajnos az kijelenthető, hogy ha komoly mondjuk nemzetközi szinten eredmény akarsz elérni valamilyen sportban (persze nem a sakkban) akkor kénytelen az ember a cucchoz nyúlni.

Emberek milliói használnak világszerte szteroidokat ki erre ki arra. Nekem a véleményem az, ha vki testépítéssel akar foglalkozni és jól akar kinézni ne állítson fel magának elérhetetlen célokat és pláne ne akarjon úgy kinézni mint az ismert "reklám arcok" edzzen és táplálkozzon helyesen és ne egyből azt nézze "mit kell még venni".

Táplálékkiegészítőkről is hasonló a véleményem a nevük is mutatja csak kiegészítenek nem helyettesítenek szerintem egy kezdőnek aki jobb általános erőnlétre, alacsonyabb testzsírra meg némi izomtömegre vágyik az edzés mellett sokkal fontosabb hogyan étkezik mint hogy milyen tápkieget vesz. Szerintem ezekhez akkor kell nyúlni amikor már van képed az egészről és "megragadsz" egy szintem és onnan akarsz továbblépni.

2015. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Az előttem szóló profi válasz után, már csak annyit szeretnék elmondani, hogy személyes sértésnek élem meg amikor egy bringást vagy "testépítőt" bárki is bálványoz vagy sportembernek tart.

8 éves koromban kezdtem el küzdőspórtál foglalkozni 12éves koromtól kezdve minden nap edzettem legalább egyszer,napi szinten 3-4órát ebbe beleszámít a heti 2x foci a haverokkal és a térdig érő hóban 10kilóméteres futás, persze sulyzós edzések, táplálkozás..stb rendben

Mint kisvárosi fiú csak 16 évesen jutottam el elöször a válogatottig, hol ott 8 magyar bajnoki címet szereztem különböző küzdősportokban.

A sztorit nem fojtatnám a de a végkifejlet az, hogy skótok számára legendás alakok, olimpiai bajnokok (uszás, box,vizilabda, kajak, kenu..stb) edző fenoménokba vetett hitetek hullana a porba ha csak egy az 1 századát tudnátok az igazságnak...

Én nem kértem ebből a világból. Ma már csak kedvtelésből sportolok mert imádok minden sportot, kifejezetten a kondi nyugtat ellazulok tőle,


Legalapvetőbb dolgok: IFBB egy hivatalos szteroidos verseny ahol csak az előre megadott pár szert ellenőrzik és még abból is van egy határréték.

Vannak naturál versenyek is ahol azok indulnak akik már negyed-fél éve leálltak a szerekkel.


Millio cikk jelet már meg, hogyan lehetne vizsgálni a naturál vagy sem témát, mivel az anyag egy idöután nem mutatható ki a vérböl de a szervezeted akár 10évig is élvezi annak "jótékony" hatását ezért lehet manapság végleges kitiltásokról hallani bizonyos országok olimpiai szövetségében.

Az egyetlen mód a jelen nagyon okfejetései szerint a hazgságvizsgálat lenne!

2015. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Ghost0414 válasza:
Nyugodt lehet itt mindenki mert Jeff Natural... Kis gyerek kora ota birkozott amellet még a suliban is versenyszerűen AmerikaiFocizott... Ja és a genetikákkal is rendben van! Nem pár év gyümölcse ez hanem több mint 10év kemény munkának!!!
2018. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!