Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jeff seid naturál?

Jeff seid naturál?

Figyelt kérdés

az érdekel hogy a mostani formája naturál-e? jelenleg ígn néz ki [link]

ez elérhető szteroidok nélkül?


2013. aug. 31. 17:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 10-es!


Mielőtt leoltanál mindenkit,aki kételkedik a naturálságában, tisztázzunk valamit: koxolva sem könnyebb sem az edzés, sem a tiszta kajálás. Viszont abban biztos vagyok, hogy az emberek 90%-ának ez a szintű szálkásság hosszútávon naturálon nem tartható, mint ahogy 2 év kemény edzéssel sem érhető el ekkora izomtömeg.



Lehet, hogy Jeff egy genetikai csoda, (sőt, ez sanszos), de benne van a pakliban, hogy mellette cuccol. A cucc pedig x idő alatt kiürül, tehát hogy versenyzik-e, vagy nem, az mellékes. A legtöbb élsportban vannak doppingszűrések, és valahogy mégse bukik le a nagy többség. És nem, nem azért, mert tiszta.

2014. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Nem a méret, a szárazság a lényeg!

Miért, a futók, biciklizők, úszók, kajakosok, kalapácsvetők bevallják a koxot? Mégis aki Olimpián van mind koxol.

2014. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 one ask ***** válasza:
24%

Sok itt az irigy ember. Igazabol azt nem ertem, hogy Lazar Angelovnal miert hiszi el mindenki, hogy o natural, nala pedig miert nem, mert Lazarnak az izomzata sokkal inkabb koksz gyanus, mint Seid-e.. Tisztazzuk, Jeff egy fitness modell, aki nemmellesleg IFBB Pro es nem egy Ronnie Coleman. 12 eves koratol eddz folyamatosan emellett volt birkozo is a sulijaban. Volt ideje egy tokeletes izomzatot kiepitenie naturalban. Masreszt, minek kene kokszolnia? Latszik rajta, hogy o nem akkora izomtomeget akar, mert szalkas felepitesu. Nezegessetek csak a videoit es olvassatok el ezt a cikket es hinni fogtok nekem. O tenyleg natural bodybuilder, egy igazi aesthetics legenda, nem ugy mint Zyzz baratunk.

[link]

2014. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 one ask ***** válasza:
46%
Ja es hozzatennem, ha nem hiszitek el, hogy Jeff natural, akkor nezzetek ra masokra, mondjuk Frank Medrano-ra, vagy Alon Gabbay-ra.. Mindegyikojuk amellett, hogy kigyurtak, atletak is, beleertve Jeffet is. Emberek higgyetek el nem kokszol az egesz vilag, ok is naturalban ertek el legalabb olyan jo alakot, sot meg jobbat is, mint Jeff Seid. Mindenkinek azert arrogans, mert szepfiu.
2014. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
a csávónak közbe láttam egy videóját. 12 éves kora óta napi szinten füvezik és rengeteg alkoholt iszik. a tömegnövelése ugy néz ki hogy semmit se csinál az étrendjében csak zabál heti 1 kg-ot nő a szalkasitasa pedig ugy hogy feleannyit eszik mint amennyi kaloriara szuksege van. ez nagyon keves azert csinalja igy mert lusta 2 hétnél többet diétázni egy show-ra. na aki ilyen odafigyeléssel csinálja a dolgokat és lehet akarmilyen a genetikaja az 100 hogy koxos. A kox nem csak méretet ad hanem szárazságot is.
2014. jan. 18. 19:06
 16/30 A kérdező kommentje:
frank medrano fizikuma közel sincs hozzá. alon pedig koxol. de ő sokkal nagyobb odafigyeléssel is csinálja a dolgokat.
2014. jan. 18. 19:12
 17/30 anonim ***** válasza:
59%
A szárazság a lényeg ember, azt nem éri el vízhajtók nélkül, ráadásul egész évben tartani? Növi, inzulin, pajzsmirigyhormon... nem csak a tömegért lehet koxolni.
2014. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 one ask ***** válasza:
Oke, te vagy a kerdezo, ha ilyen biztos vagy magadban miert tetted fol anno? Erdekes, hogy csomo ugyanilyen jo fizikummal rendelkezo ember letezik aki nem kokszol, akar kulfodon, akar itthon is. Nem azt mondom, hogy pont ugyanilyen teste van, de lagalabb ilyen fizikuma koksz nelkul. "2 éves kora óta napi szinten füvezik és rengeteg alkoholt iszik" Na ezt meg honnan szedted? Iskolatarsak voltatok? Szerintem kevered a gyereket Zyzz-el o volt a nagy pias es cigis testepito. Arrol, meg hogy a fu mennyivel jobb, mint esetleg a cigi arrol meg ne itt kezdjunk el beszelgetni. Egyetlen jogos erv az a szarazsag lehet, de ezen a kepen amit linkeltel versenyre keszult valoszinuleg, a videoin a youtube-on nem ilyen szaraz. De nekem nincs kedvem tobbet vitatkozni errol, mindenki azt hisz, amit akar. Ma mar mindenkinel megkerdojelezik, hogy tiszta e vagy nem. Ez a koksz tema is kicsit tul van fujva, mert nem feltetlen a gyengeseg jele, anno pedig meg azt sem tudtak, hogy rossz az egesz. (pl. Schwarzenegger)
2014. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

mert akkor még nem tudtam azóta tudom. tudod az ember tanul.

ő irta ezt közösségi oldalakon pl itt:

[link]

[link]

meg a youtube-os q&a videójában mondja amiket irtam.

meg ilyeneket beszel hogy sok feherjet eszik ezert amikor szalkasit akkor is izmosodik. a gyerek nem ert hozza csak genetika es kox eredmenye

2014. jan. 19. 13:30
 20/30 A kérdező kommentje:
ja azt nem is emlitem hogy az edzeseben heti 3 mellbicepsz szerepel. szintén ő mondta
2014. jan. 19. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!