Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jeff seid naturál?

Jeff seid naturál?

Figyelt kérdés

az érdekel hogy a mostani formája naturál-e? jelenleg ígn néz ki [link]

ez elérhető szteroidok nélkül?


2013. aug. 31. 17:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Biztos hogy nem naturál az emberünk!
2013. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

Annyira nem brutális, egy nagyon jó gentikával, jó étrenddel évek alatt szerintem elérhető.


De ettől még kokszolhatott simán.

2013. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Csak nem évek alatt érte el, hanem elég gyorsan! Plusz pont ezek a magamutogató buzq ne koxolnának?
2013. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Szergej55 ***** válasza:
59%
Igen, a kis homokmanónk kokszol kőkeményen, de a röhej, hogy 2-3 év alatt ez normálisan elérhető lenne.
2013. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
ha ez elérhető 2-3 év alatt akkor neki 6-7 alatt rendkivül jó genetikával miért csak koxxal sikerült? csak mert nem birjátok a fejét vagy mi? régen szerintem is koxolt de már abbahagyta a kép alapján
2013. aug. 31. 21:16
 6/30 anonim ***** válasza:
Most is koxol, csak meg kell nézni a diétáit, ilyen formát hoz össze!
2013. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Utolso ezt hogy erted?
2013. szept. 1. 11:21
 8/30 anonim ***** válasza:
Én ha jól tudom már egy jó ideje edz, olyan 6-7 éve szóval akár naturálban is elérhette de lehet koxolt is mellette.
2013. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Mindenki egy-két évről beszél itt... Hogy van az, hogy én két éve edzem, és eszem tisztán mégis kibeb..zott messze állok ettől a formától?


Ez naturálban nagyon sok év, ami pont az életkora miatt nem lenne túl valószínű...

2014. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Balázs.P válasza:
37%

Szerintem Jeff Teljesen naturál. Sportosztályos gimnáziumba járok nemrég keztem el fehérjét szedni és heti 7 edzésem van... Ha csak "kondis" napokon szedem a fehérjét és normalisan dolgozok akkor mar meg van az reedménye és látszik is... megfelelő genetikvaé ás adotságokkal kitartással 2 év kemény munka alatt össze lehet hozni egy ilyen testet... De ez nem ugy fog menni h eggyik reggel felkelsz és te leszel a legjobb...

Meg különben is ha nem lenne naturál akkor nem mehetne Natural versenyekre... meg ha rákerestek a google-ben vagy youtubon akkor találtok még sok hozzá hasonlót.. Ők is évek munkájával érték el azt amit sokan...

Akinek meg nem megy magátol a tetépítés az keressen Új edzőt vagy váltson új edzéstervre...

Ami biztos h kell egy ilyen testhez: Jó genetikai edottság, minimum heti 5 edzés, fehérje, kreatin, aminosav és ha nagyon komolyan gondolod akkor egyébb táplálékkiegyészítők.

Egyébként meg aki hitetlen az az is marad és nem fog tudni változtatni...

2014. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!