Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok linkelni ehez hasonló...

Tudnátok linkelni ehez hasonló natural testépítöket?

Figyelt kérdés
[link] valami ilyenre gondoltam.

2013. aug. 20. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
keress rá: Lénárd Lajos, Illés Norbi.
2013. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

nem kifejezetten testépítő de naturál

[link]

2013. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre azért nem vennék mérget.:)
2013. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

egyszer nyilatkozott a bbtv nek aminél beszélsz a testépítőkről meg a testépítésről meg hogy ő hogy viszonyul az egészhez,hogy őt nem érdekli az izommérete sem úgy mint a testépítőket valamint hogy ő nem is azért edz és hogy nem is úgy edz mint egy testépítő.

emiatt hiszem el neki hogy nem is használ koxot.

hogy melyik részvolt azt nem tudom meg mondani.

2013. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Joe Donelly szerintem már nem a naturál kategória :) Nem kifejezetten az izom méret miatt, hanem az izom méret ÉS szálkásság miatt. Sajnos nagyon nincsenek tisztában az emberek a határokkal és igazából nehéz megmondani, hogy mi lehet a határ, mert sokan hazudnak ezzel kapcsolatban. Aki az utóbbi 1 hónapban nem kokszolt, már naturálnak mondja magát, vagy akinek van 10-15 év edzésmúltja és abból 2-3 évet kokszolt korábban, az egyértelmű előnyben van, ami ki sem mutatható vizsgálat során. Rengetegen tömik, szúrják ezeket a sz*rokat, miközben letagadják és elveszik a kedvüket a tisztán edzőknek, akik azt hiszik valamit rosszul csinálnak. De nem szabad feladni, ahogy idősödik az ember, egyre jobban számít az egészség és jobban ellen tud állni a kísértésnek.
2013. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ezért nem koxolok, csak idősen edzem.:)


Donnelly 190 magas és 107 kg csontszálkásan. Ezt nemigen lehet hozni naturálban, szerintem...

2013. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megtért kokszosok.. soha nem használtak. Sőt egyik versenyző sem. :D
2013. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sir Sarcasm ***** válasza:

Donelly naturál? :D az vicces lenne


egész évben 107 kg csont szárazon, ahogy Montez mondja

2013. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dirtboy ***** válasza:

ennek ellenére én továbra sem gondolom hogy anabolikus szteridot használt volna. hiszek abban hogy a 7 milliárd emberbõl akad azért aki ilyen lehetõségekkel /anyagiak,támogatotság/ túl tud mutatni az átlagemberek maximumán. a számadatok tényleg komolyak,107 kiló nem semmi de ha meg nézem a palit egy képen akkor szerintem nem egy olyan fizikum az amit lehetetlen lenne elérni. hiába 107kiló mégsem egy 2ajtós szekrény arányú a teste.

na mindegy akkor vegyük semmisnek a joe naturáltságát ha már ennyire lehetetlennek hiszi mindenki.

2013. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!